Управління туризму оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Управління туризму оголошує конкурс на заміщення вакантних посад управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради.

1. Головний спеціаліст відділу розвитку індустрії гостинності управління туризму департаменту розвитку Львівської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

  • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
  • знання іноземної мови.

2.Провідний спеціаліст відділу розвитку індустрії гостинності управління туризму  департаменту розвитку Львівської міської ради:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

  • повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.
  • знання іноземної мови.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

  • Заяву; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4х6 см, копії документів про освіту, декларацію про майно, доходи, витрати за минулий рік; копію паспорта; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення в ЗМІ за адресою: м.Львів, пл.Ринок, 1, 103 кабінет, роб.тел. 297 57 53, електронна адреса управління tourism@city-adm.lviv.ua.