Оголошення про створення Громадської ради при управлінні транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Повідомляємо про початок створення Громадської ради при управлінні транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

У зв’язку з реорганізацією управління транспорту та зв’язку, на підставі п. 7.2.1 Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради затвердженого ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2016 № 358 «Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради» оголошуємо про припинення діяльності Громадської ради при управлінні транспорту та зв’язку та про створення нової Громадської ради при управлінні транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Громадська рада створюється з метою  забезпечення відкритості діяльності управління транспорту, підтримання постійного діалогу з громадськістю, врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики у сфері транспорту,

Для участі в Громадській раді претенденти подають документи відповідно до п. 4.4 Типового положення та заповнюють електронну форму за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/lmr/office-membership.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Адреса управління транспорту: 79012, м. Львів, вул. Ак. Сахарова, 2. 

Контактна особа: Леонід Ульянченко. тел 2615590

Прийом документів відбувається до 27.03.2017р.