Оголошення про створення Громадської ради при управлінні економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Повідомляємо про початок створення Громадської ради при управлінні економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Основними завданнями громадської ради будуть:

Сприяння відкритості та прозорості у роботі управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради;

Надання рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності управління та подання пропозицій щодо стратегії економічного розвитку;

Участь у розробці концепцій та програм у сфері економіки та розробка пріоритетів співпраці управління економіки з громадськими організаціями;

Подання до розгляду пропозицій щодо підготовки проектів нормативних документів, підготовка яких належить до компетенції управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Участь в організації та проведенні громадських обговорень та слухань.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Для участі в Громадській раді претенденти подають документи відповідно до п. 4.4 Типового положення та заповнюють електронну форму за посиланням.

Адреса управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради: 79008, м. Львів, пл. Ринок,1, к. 433.

Контактна особа – Олег Забарило, тел. 235-40-21, e-mail – dep.lmr@city-adm.lviv.ua або v-ta@city-adm.lviv.ua

Прийом документів відбувається до 27.03.2017р.