Оголошення про створення Громадської ради при управлінні інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради

Повідомляємо про початок створення Громадської ради при управлінні інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

На підставі п. 1.3 Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради затвердженого ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2016 № 358 «Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради» оголошуємо про створення Громадської ради при управлінні інженерного господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Громадська рада створюється з метою  забезпечення відкритості діяльності управління інженерного господарства, підтримання постійного діалогу з громадськістю, врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики у сфері інженерного господарства міста.

Для участі в Громадській раді претенденти подають документи відповідно до п. 4.4 Типового положення та заповнюють електронну форму за посиланням.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Адреса управління транспорту: 79006, м. Львів, пл. Ринок, 1. 

Контактна особа: Оксана Паращук. тел. 2975949

Прийом документів відбувається до 29.03.2017р.