Залізнична районна адміністрація повідомляє

Залізнична районна адміністрація повідомляє: головою адміністрації прийнято розпорядження від 28.02.2017 №119 «Про утворення районної комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти і своєчасності сплати податків та єдиного соціального внеску».

Робота комісії спрямована на  забезпечення співпраці між службами району для виконання заходів щодо легалізації  зайнятості та доходів громадян, шляхом щотижневих заслуховування керівників підприємств та виїзних обстежень. Інформація про суб’єктів господарювання, які не виконують вимог законодавства щомісячно буде скеровуватись на розгляд міської комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати, забезпечення повноти і своєчасності сплати податків та єдиного соціального внеску.

Повідомляємо, з 01.01.2017 розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати – 3 200 грн.