Оголошення про початок створення Громадської ради при управлінні комунальної власності

Повідомляємо про початок створення Громадської ради при управлінні комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

На підставі п. 1.3 Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради затвердженого ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2016 № 358 «Про затвердження Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради» оголошуємо про створення Громадської ради при управлінні комунальної власності департаменту економічного розвитку  Львівської міської ради.

Громадська рада створюється з метою  забезпечення відкритості діяльності управління комунальної власності, підтримання постійного діалогу з громадськістю, врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики у сфері управління власністю територіальної громади міста Львова.

Для участі в Громадській раді претенденти подають документи відповідно до п. 4.4 Типового положення та заповнюють електронну форму, зразок за посиланням http://city-adm.lviv.ua/lmr/office-membership

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Адреса управління комунальної власності: 79006, м. Львів, пл. Галицька, 15.

Контактна особа: Малиняк Віктор +38063 220 85 79. Заяви скеровувати на e-mail: ykv.lmr@gmail.com