Оголошується створення Громадської ради при управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Від сьогодні, 06 квітня, розпочато прийом заявок на створення Громадської ради при управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради і триватиме до 25 квітня 2017 року включно.

На підставі Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради, затвердженого ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2016, оголошується про створення Громадської ради при управлінні соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Громадська рада створюється з метою забезпечення відкритості діяльності управління, підтримання постійного діалогу та забезпечення прозорості у діяльності управління, проведення консультацій з громадськістю, вільного громадського обговорення найважливіших напрямів діяльності управління.

Основними завданнями Громадської ради будуть:

  1. Розвиток та поглиблення партнерських відносин і співпраці між громадськими об’єднаннями та управлінням соціального захисту Львівської міської ради.
  2. Надання пропозицій, рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності управління, підпорядкованих йому бюджетних установ в сфері соціального захисту міста Львова.
  3. Напрацювання та інтеграція інноваційних рішень в сфері соціального захисту м. Львова.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їхніх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їхніх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю управління соціального захисту, та у статуті (положенні) яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Членами Громадської ради не можуть бути посадові особи та депутати Львівської міської ради.

Для участі в Громадській раді претенденти заповнюють електронну форму встановленого зразка

Адреса управління соціального захисту ДГП ЛМР: 79008, м. Львів, вул. Галицька, 21

Контактна особа –  Андрій Оліярник, тел.: 235-69-79