Оголошення про початок створення Громадської ради при відділі "Служба у справах дітей" департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Від сьогодні, 14 квітня, розпочато прийом заявок на створення Громадської ради при відділі «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради і триватиме до 03 травня 2017 року включно.

На підставі Типового положення про Громадську раду при управліннях Львівської міської ради, затвердженого ухвалою сесії Львівської міської ради від 31.03.2016, оголошується про створення Громадської ради при відділі «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Основними завданнями Громадської ради будуть:

- Надання пропозицій, рекомендацій щодо покращення якості та ефективності діяльності відділу «Служба у справах дітей»;

- Забезпечення оперативного та ефективного зворотного зв'язку мiж громадськими об'єднаннями та відділом «Служба у справах дітей»;

- Подання обов’язкових до розгляду пропозицій щодо підготовки проектів нормативних документів, підготовка або затвердження яких належить до компетенції відділу «Служба у справах дітей». . 

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані у встановленому порядку і провадять свою діяльність на території міста Львова у сфері, яка пов’язана з діяльністю відділу «Служба у справах дітей».

Для участі в Громадській раді претенденти заповнюють електронну форму встановленого зразка.

Контактна особа – Лесь Ольга Миколаївна, 297 58 83

e-mailolga-les@ukr.net