Суттєвим фактором в приверненні уваги до туристичних можливостей Львова є представлення міста в експозиціях  туристичних виставок в Україні та за кордоном.
Відвідувачам туристичних виставок Львів представлений як місце варте відвідування, місто численних можливостей – для бізнесу, культурного збагачення, відпочинку та рекреації, ознайомлення з історико-архітектурними пам’ятками.
У 2009 р. Львівська міська рада взяла участь у великих міжнародних туристичних виставках: «ITB-2009» (Берлін, Німеччина), «UITT Україна – Подорожі і Туризм» (Київ),  МІТТ (Москва, Росія), «Україна’2009» (Київ).
Продовжується активна співпраця у рамках заходів міст-партнерів:  туристичну експозицією Львова представлено у м. Лодзі (Польща) на туристичній виставці «Туристичні регіони на стику культур»; культурний, мистецький, туристичний потенціал представлено на «Днях Львова у Кракові», «Днях Львова у Ряшеві», під час презентації Львова у м. Фрайбурзі (Німеччина).

5-27 вересня 2009 р. в м. Ряшеві (Польща) працівники Львівської міської ради  взяли участь у туристичному виставково-промоційному заході «Перші Міжнародні дні промоції та співпраці», який організовувало Повітове Староство у м. Ряшеві за підтримки Товариства «Карпатський Єврорегіон Польща» та за участі Самоврядного Прешівського Краю зі Словаччини. Особливістю заходу був майстер-клас з виготовлення народної дерев’яної іграшки «Яворівська забавка» за участю майстрів народного промислу з м. Яворова: батька і сина Тлустих Семена та Тараса.

На виставках здійснено пропаганду турів до Львова, екскурсій по місту, туристичних об’єктів, музеїв, театрів, загальноміських заходів, надано інформацію про умови перебування та проживання в готелях, інше.  Організатори виставок відзначають наявність значної кількості рекламно-інформаційної продукції Львівської міської ради, національний колорит, сервіс та активну роботу з відвідувачами виставки.