Резвий Павло Дмитрович

Перший і єдиний українець, що перетнув два океани на човні з веслами у поважному віці (65 років), почесний член Міжнародної спілки океанських гребців.

Від кого надійшла пропозиція:
ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр – СТБ» (Проект «Можливо все»)

Діяльність

Павло Резвий прославив Україну і Львів, встановивши світовий рекорд. Цей поважний чоловік не є уродженцем міста Лева, втім, він пишається тим, що виріс і живе у цьому місті.

У 65 років Павло Дмитрович перетнув Атлантичний океан, а згодом Індійський і Карибське море на човні з веслами, ставши третьою у світі людиною, яка здійснила таку неймовірну і надскладну подорож океаном. Перший перехід Павло Дмитрович розпочав 20 січня 2004 року на одномісному весловому човні «Marion Lviv». У відкритому океані прото неба чоловік провів 61 добу. Його маршрут брав початок з острова Гомера на Канарських островах, а фінішував Павло – 22 березня на Барбадосі. А вже 13 вересня наступного року, на одномісному весловому човні «Україна», П.Резвий розпочав перехід Індійського океану. Він вирушив з Кокосових островів і через 57 діб, а саме – 9 листопада прибув на Сейшели.

Ім’я Резвого П.Д. занесено до Книги рекордів Гінесса, як найстаршої віком людини, що здійснила плавання через океан на човні з веслами.

Павло Дмитрович є почесним членом Міжнародної спілки океанських гребців і безумовно пишається цим.