Подружжя Савельєвих

Савельєв Микола Володимирович та Коваль Ярина Юріївна.

Від кого надійшла пропозиція:
Громадська  Організація Суспільно Правозахисний Актив  Справедливість ГО «СПАС»

Діяльність

Подружжя Савельєвих приклало значних зусиль  вжурналістиці, ствердженні громадянського суспільства у Львові, позитивного іміджу міста і міської влади.

Микола Савельєв народився у 1965р. у м.Львові, закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім.І.Франка.

З 01.12.2005 до цього часу Савельєв Микола Володимирович  головний редактор КП редакція газети Львівської міської ради «Ратуша».

Працював у редакціях газет «Ратуша», «Молода Галичина», «День», «Експрес», «За вільну Україну», «Львівська газета», на радіо «Довіра Ніко-FM».

Микола Савельєв одним з перших в Україні підтримав шлях «роздержавлення»  комунальних редакцій газет, зокрема очолюваної ним редакції газети Львівської міської ради «Ратуша»; проводив непримиренну і принципову боротьбу з пенсіонерами в редакції «Ратуша» задля створення робочих місць і перспектив для молоді, зокрема з своїм колишнім заступни ком, відомим львівським журналістом та фахівцем з права Віктором Чарномським. Микола Савельєв є активним прихильником антиалкогольного руху в Україні.

 Президент громадської організації «Центр «Журналістський правозахист».

Дружина Коваль Ярина Юріївна вивчала журналістику у Львівському національному університету ім. І.Франка, професійний журналіст-культуролог. Працює редактором відділу культури у «Львівській газеті».