Дмитровський Сергій Юрійович

Дмитровський Сергій Юрійович

Контакти
79008, Львів, пл. Ринок, 1
  • Біографія
  • Публічна інформація

Дата народження 16 липня 1961 року

Місце народження м. Львів

Освіта повна вища, Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР, рік закінчення – 1981, спеціальність – протипожежна техніка та безпека, кваліфікація – пожежний технік; Вища інженерна пожежно-технічна школа МВС СРСР, рік закінчення – 1987, спеціальність – протипожежна техніка і безпека, кваліфікація – інженер протипожежної техніки і безпеки

Спеціальне звання Генерал-майор служби цивільного захисту присвоєно Указом Президента України від 21.08.2006 № 719/2006

Науковий ступень, вчене звання кандидат технічних наук

Володіння мовами українською, російською – вільно

Державні нагороди України, урядові та відомчі заохочувальні відзнаки, почесні звання відомчий нагрудний знак «Кращому працівникові пожежної охорони» у 1999 році та «За відзнаку в службі» II-го ступеня у 2000 році, Почесна відзнака МНС України у 2004 році, відомча заохочувальна відзнака СБУ «Хрест Доблесті» І-го ступеня у 2005 році, Грамота Верховної Ради України у 2005 році, знак Ордена «Святий Дмитро Солунський» IV-го ступеня з присвоєнням титулу «Воїн Ордена «Святий Дмитро Солунський»» у 2005 році, Орден «За заслуги» ІІІ ступеня у 2008 році, Почесна грамота Кабінету Міністрів України у 2009 році, нагрудний знак Держпожбезпеки «За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту» ІІ ступеня у 2010 році, нагрудний знак Держпожбезпеки «За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту» І ступеня у 2011 році, почесне звання «Заслужений працівник цивільного захисту України» у 2012 році

Стаж служби з 01 жовтня 1978 року

Службова (трудова) діяльність
10.1978-08.1981-курсант Львівського пожежно-технічного училища МВС СРСР
08.1981-08.1982-начальник караулу 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини МВС по охороні м. Тернопіль
08.1982-08.1983-інженер відділу служби, підготовки і пожежогасіння відділу пожежної охорони УВС Тернопільського облвиконкому
08.1983-08.1987-слухач Вищої інженерної пожежно-технічної школи МВС СРСР
08.1987-02.1989-старший інспектор групи державного пожежного нагляду 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні м. Тернопіль
02.1989-02.1991-начальник караулу 2-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні Ленінського району м. Львова
02.1991-10.1991-помічник керівника пожежогасіння чергової служби пожежогасіння УПО УВС Львівської області.
10.1991-12.1994-заступник начальника 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні Червоноармійського району м. Львова
12.1994-07.2002-начальник штабу пожежогасіння Державної пожежної охорони м. Львова
07.2002-11.2002-начальник відділу служби, підготовки, пожежогасіння та військово-мобілізаційної роботи управління Державної пожежної охорони УМВС України у Львівській області
11.2002-12.2002-начальник відділу служби, пожежогасіння та пожежної техніки управління пожежної безпеки УМВС України у Львівській області
12.2002-02.2003-заступник начальника управління пожежної безпеки УМВС України у Львівській області
02.2003-09.2003-заступник начальника управління пожежної безпеки у Львівській області Державного департаменту пожежної безпеки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи
09.2003-12.2003-перший заступник начальника управління (з питань оперативного реагування на надзвичайні ситуації та застосування сил) Управління пожежної безпеки та аварійно-рятувальних робіт МНС України у Львівській області
12.2003-09.2004-перший заступник начальника Головного управління МНС України в Львівській області
09.2004-01.2012-начальник Головного управління МНС України в Львівській області
01.2012-02.2013-начальник Головного територіального управління МНС у Львівській області
02.2013-т/час-начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області