Сладкова Олександра Андріївна

Сладкова Олександра Андріївна

Начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури

Контакти
79008, Львів, пл. Ринок, 1, каб. 417
+38 (032) 254-60-28
Графік прийому
Львів, пл. Ринок, 1, каб. 115
1 середа, четвер
14:00-18:00
  • Біографія
  • Запис на прийом

Народилася 23 січня 1986 року у Львові у родині архітекторів. Закінчила львівську ЗОШ №45.

В 2008 році здобула ступінь магістра за спецальністю міжнародна економіка в ЛНУ ім.Івана Франка, в 2009 другий ступінь магістра з соціології в тому ж університеті імені Франка. В 2009-2011 році здобула післядимломну освіту у Вищій школі економіки м.Бидгощ (Польща) за спеціальністю управління в кризових ситуаціях. Після навчання переїхала до Києва, де працювала менеджером в галузі освіти.

В 2012 році повернулася до Львова та почала працювати аналітиком програми міжнародної діяльності в КУ “Інститут міста”. До обов’язків входила підготовка грантових проектів для різних підрозділів Львівської міської ради. Під час роботи в Інституті міста підвищувала кваліфікацію в Гаагській академії місцевого самоврядування (Нідерланди) за спеціальністю місцевий економічний розвиток та в пройшла навчання за програмою Good Governance (Належне врядування) в Українському католицькому університеті. Здобула сертифікацію британської системи управління проектами PRINCE2.

В серпні 2014 року на запрошення в.о. директора департаменту розвитку розпочала формувати команду урбаністів у Львівській міській раді залучаючи активістів міських проектів на базі управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту розвитку ЛМР. Перед управлінням було поставлено дві основні цілі: підвищення якості громадського простору міста та залучення громади міста до оновлення міста. Для розвитку навичок взаємодії з мешканцями пройшла навчання “Школа модераторів”, організоване Німецьким товариством міжнародної співпраці GIZ. Для здобуття фаху урбаніста в 2015 році стала студенткою першого набору Школи урбаністики Canactions Studio#1 у Києві, в рамках якої розроблялася урбаністична конституція міста Івано-Франківськ.