Сидорович Михайло Васильович ЛКП «Рембуд»

Сидорович Михайло Васильович

Директор ЛКП «Рембуд», позаштатний радник міського голови

Контакти
79008, Львів, пл. Ринок, 1
+38 (032) 235-75-07
+38 (067) 370-47-73
  • Біографія
  • Публічна інформація

Освіта

1969-1975 рр. — Львівський політехнічний інститут, спеціальність «Автоматизація теплоенергетичних процесів».

Досвід роботи

28.12.2017 р. і по тепер-директор ЛКП «Рембуд».

31.12.2015-27.12.2017 рр. — директор ЛКП «Львівелектротранс».

23.03.2012-30.12.2015 рр. — директор Львівського комунального автотранспортного підприємства №1.

01.03.2012-22.03.2012 рр. — радник директора ПП «ОККО-нафтопродукт».

01.10.2011-01.03.2012 рр. — керівник Закарпатського регіонального відділення ПП «ОККО — нафтопродукт».

11.01.2011-30.09.2011 рр. — керівник Західного регіонального відділення ПП «ОККО — нафтопродукт»

01.11.2009-10.01.2001 рр. — директор Закарпатської філії ПАТ «Концерн Галнафтогаз».

01.06.2009-31.10.2009 рр. — в.о. директора Закарпатської філії ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

01.04.2003-01.06.2009 рр. — керівник групи запуску ВАТ «Концерн Галнафтогаз».

02.04.2007-24.03.2009 рр. — заступник генерального директора ТзОВ «Екран».

19.09.2005-30.03.2007 рр. — заступник голови правління холдингової компанії «Екран Систем Менеджмент».

21.05.2004-16.09.2005 рр. — заступник генерального директора ТзОВ «Екран».

12.02.2004-19.05.2004 рр. — в.о. голови ради товариства ЗАТ «Прогрестехбуд».

01.04.2003-11.02.2004 рр. — директор технічного департаменту по експлуатації та нагляду за АЗС ВАТ «Галнафтогаз».

14.11.2001-31.03.2003 рр. — директор департаменту розвитку та будівництва ВАТ «Концерн «Галнафтогаз»».

15.05.2001-13.11.2001 рр. — директор департаменту з розвитку та будівництва АЗС ВАТ «Галнафтогаз».

02.04.2001-14.05.2001 рр. — директор департаменту з розвитку ВАТ «Галнафтогаз».

20.03.2001-01.04.2001 рр. — заступник голови з питань розвитку правління ВАТ «Галнафтогаз».

31.07.1998-18.03.2001 рр. — генеральний директор АТ «Львівнафтопродукт».

01.07.1996-30.07.1998 рр. — директор дочірнього виробничо-комерційного підприємства «Стрийнафтопродукт».

17.08.1988-30.06.1996 рр. — директор Стрийського підприємства по забезпеченню нафтопродуктами.

12.05.1987-17.08.1988 рр. — начальник Стрийського відділу стандартизації та метрології Дрогобицької ЛГН.

02.07.1982-11.05.1987 рр. — прораб Стрийської ділянки Українського спеціалізованого пусконалагоджувального управління ПРТП «Укргазенергоремонт», м. Київ

03.01.1979-09.06.1980 рр. — прораб Стрийської ділянки Українського спеціалізованого пусконалагоджувального управління ПРТП «Укргазенергоремонт», м. Київ.

17.07.1978-02.01.1979 рр. — старший інженер Стрийської ділянки Українського спеціалізованого пусконалагоджувального управління ПРТП «Укргазенергоремонт», м. Київ.

01.12.1977-12.07.1978 рр. — старший майстер з метрології ВО «Хлорвініл», м. Калуш.

16.09.1977-30.11.1977 рр. — майстер ділянки ВО «Хлорвініл», м. Калуш.

15.09.1975-01.09.1977 рр. — інженер-налагоджувальник в пусконалагоджувальному управління № 439 «Оргенергоавтоматика» на Калуській дільниці.