Відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту м. Львова на 2013 рік" у період 01-21 березня 2013 року у всіх районах міста Львова проведені показові "Дні цивільного захисту" для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи середніх загально-освітніх шкіл, ВПУ (Галицький район СЗШ - № 4, Залізничний район - фізико-математичний ліцей, Личаківський район- СЗШ №6, Сихівський район - СЗШ №9, Франківський район  - СЗШ №46 та Шевченківський район - СЗШ №44).  Мета показових заходів - відпрацювання педагогічними колективами єдиної методики проведення Днів цивільного захисту та обмін досвідом у організації проведення профілактичної роботи серед учнів.

{gallery fotouns}
          Показові заходи розпочалися з відкриття урочистих лінійок, на яких виступили представники відділів освіти районів міста Львова, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради. Після завершення урочистої лінійки з запрошеними представниками навчальних закладів відбулися семінари, на яких обговорювалася єдина методика проведення Днів цивільного захисту. Представниками управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради зроблений аналіз виникнення надзвичайних ситуацій та некласифікованих подій у 2012 році та заходи запобігання отруєння чадним газом. Майстрами виробничого навчання міських курсів цивільної оборони навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області був організований перегляд фільмів з тематики безпеки життєдіяльності.
          Після обговорення актуальних питань  гості відвідали відкриті уроки у 4-11 класах, де дітям викладався матеріал з тематики безпеки життєдіяльності. Шкільні викладачі продемонстрували різні прийоми проведення занять для школярів різних вікових груп з використанням наочних матеріалів, мультимедійних презентацій та рухливих спортивних конкурсів. Перед школярами виступили представники Головного управління Державної Служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області.

Після закінчення відкритих уроків гості були запрошені до перегляду у спортивних залах естафет та змагань з обов'язковими елементами цивільного захисту. Переможці нагороджені призами.
         Завершилися показові  Дні цивільного захисту практичним відпрацюванням евакуації дітей з навчального закладу та демонстрацією можливостей пожежно-рятувальної техніки. Школярі мали змогу не тільки подивитися на практичні дії рятувальників , які ліквідовували умовну пожежу, рятували людей з приміщень навчальних закладів  та розрізали за допомогою спецінструменту металеві конструкції, але й безпосередньо поспілкуватися з рятувальниками,сфотографуватися біля пожежно-рятувальної техніки.