З метою поліпшення якості організаційної, практичної та навчально-виховної роботи з питань охорони життя, здоров’я та норм поведінки у надзвичайних ситуаціях у дошкільних навчальних закладах Личаківського району згідно з планом 23 квітня 2013 року на території Виниківського озера силами НВК Садок-школа «Веселка» (завідувач Андриц Л.Ф.) проведено показове заняття "Тижня безпеки дитини" для завідувачів дитячих навчальних закладів Личаківського району.    

        Захід проводився за темою  «Дошкільний навчальний заклад як соціальна інституція виховання безпечної поведінки у дітей дошкільного віку» із залученням представників ГУ ДСНС  України у Львівській області, управління з питань НС та ЦЗН Львівської міської ради,  навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, водолазно-рятувальної служби ЛОДА, керівників дошкільних навчальних закладів. У ході відкриття показового заняття "Тижня безпеки дитини" до присутніх звернулася Хонько З.М., начальник відділу освіти управління освіти Львівської міської ради, яка підкреслила, що охорона життя і здоров’я вихованців – найголовніше та найважливіше завдання кожного дошкільного навчального закладу. І кожна дитина перед вступом до школи повинна усвідомити, що її життя та здоров’я – це найдорожче багатство.

        Показані заплановані заходи були конкретними та пізнавальними, цікавими не тільки для дітей, але й для всіх присутніх.  Відпрацювали правила поведінки учасників навчально-виховного процесу під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Незвичайна обстановка, яскраві кольорові стрічки зробили цей ранок справді святковим.{gallery Tizdenybezpekudutunu}

        Керівники дошкільних навчальних закладів отримали рекомендації щодо ведення документації з питань безпеки життєдіяльності та норм поведінки у надзвичайних ситуаціях, з питань підготовки цивільної оборони у ДНЗ.

 

 

Підготував:

Головний спеціаліст управління з питань НС та ЦЗН ЛМР     В.Федотов