Відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту міста Львова на 2013 рік" в період з 12 по 13 вересня 2013 року проведено командно-штабне навчання цивільного захисту Залізничного району на тему: "Дії органів управління та сил цивільного захисту міської ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДСЦЗ) при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та ліквідації їх наслідків".

            Навчання проводилося в два етапи.

          Перший етап: "Робота органів та сил  міської ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту щодо впровадження заходів із зменшення збитків і втрат в разі загрози та ліквідації наслідків стихійного лиха".

         Перше навчальне питання: "Дії районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, служб, підприємств щодо виконання попереджувальних заходів в разі отримання штормового попередження".         

         Навчання розпочалося о 6.01 12 вересня з повідомлення відділом "Гаряча лінія міста" голову районної адміністрації про "Штормове попередження",

         Головою районної адміністрації інформація доведена до голови районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки – заступника з питань житлово – комунального господарства з розпорядженням про оголошення збору членів районної комісії з питань ТЕБ і НС та директорів ЛКП.

         Збір пройшов оперативно, склад комісії та запрошені директори ЛКП були зібрані у встановлені нормативами терміни 2 години.

         На підставі пропозицій начальників служб було прийнято протокольне рішення та  затверджено головою районної адміністрації. Рішення комісії було доведено до служб, підприємств, організацій – учасників навчань.

         Повідомлення населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації природного характеру проведено через консультаційні пункти з питань цивільного захисту при ЛКП району.

         Друге навчальне питання:

         "Робота органів управління і сил цивільного захисту міської ланки Львівської територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації".

         О 09.30 год. 12 вересня 2013р. голові районної адміністрації вручена ввідна № 2

         Всі документи були відпрацьовані відповідно до вимог Табелю донесень.

        З 09.30 год. 12 вересня розпочалися практичні роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, в першу чергу ліквідації аварійних ситуацій та планування відновлювальних робіт, організації життєзабезпечення населення, роботи комісій з актування нанесених збитків, відпрацювання пакету документів на залучення додаткових коштів із резервного фонду бюджету міста Львова. Так були практично виконані роботи;

          -      скління вікон у житлових будинках по вул. Кульпарківська, 140 (ЛКП "Скнилівок"), вул. Сластіона, 58 (ЛКП "Сяйво");

          -     ремонт дверей у житловому будинку вул. Сластіона, 4 (ЛКП "Сяйво"); 

          -     ремонт даху житлового будинку вул. Сластіона, 4 (ЛКП "Сяйво")   вул. Кульпарківська, 166 (ЛКП "Скнилівок" вул. Повітряна, 94/34 ("ЛКП "Левандівка");

          -     виконання робіт з зрізання та вивезення залишків дерев, які знаходяться у аварійному стан по вул. Патона, 35 (ЛКП "Сріблястий");

         -     виконання робіт з розбирання завалів і вивезення їх залишків вул. Широка, 67 (ЛКП Сяйво");

         -     обрізка гілок дерев над ЛЕП вул. Скнилівська, 78, 80, 82;

         -     виконання робіт з відкачування води з підвального приміщення житлового будинку вул. Низинна, 17.   {gallery fotouns/fotoznawch}                                                                                                          

          В ході етапу проводилась практична перевірка готовності зведеної команди цивільного захисту, яка створена на базі ДП "ЛДЗ"ЛОРТА" та районного запасного пункту управління на базі ПрАТ "Львівський локомотиворемонтний завод"

          На другому етапі було відпрацьовано питання практичного розгортання пункту прийому евакуйованого населення, в разі проведення евакуаційних заходів,  на базі Львівської спеціалізованої школи 1-2 ст. № 15 з поглибленим вивченням англійської та французької мов вул. Патона,7.

           Після закінчення навчань відбулося підведення підсумків, на яких було вказано на виявлені недоліки та позитивні моменти.

 

Начальник відділу планування та дій у надзвичайних ситуаціях –

заступник начальника управління           В.Романюк