На жаль, незважаючи на роботу, яка проводиться Львівською обласною державною адміністрацією та Львівською міською радою на підпорядкованих адміністративних територіях спільно з власниками та орендарями водних об’єктів, на водоймах Львівщини продовжують гинути люди.

         Так, за інформацією департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА, з початку року, станом на 28 липня було зафіксовано загибель на водоймах області 59 осіб, з них 4 дітей, що на 11% більше ніж за аналогічний період минулого року. В тому числі на адміністративних територіях Львівської міської ради станом на 4 серпня також загинуло вже дві людини. Нагадуємо про ці трагічні випадки:

         - 22 липня 2014 року о 01.00 год. по телефону 101 надійшла інформація про те, що у водоймі відпочинкового комплексу “Озеро Винниківське” (м. Винники), втопився в ніч на 22 липня під час купання мешканець м. Львова, 1985 р. н.,. 23.07.2014 о 12.05 год. втопленика вилучено з води без ознак насильницької смерті:

- 1 серпня 2014 року о 19.30 год. у водоймі відпочинкового комплексу “Озеро Винниківське” місцевими жителями  виявлено та піднято з води тіло жителя с. Лисиничі Пустомитівського району 1993 року народження, який втопився під час купання.

         Характерними причинами загибелі на воді у 2014 році були:

- купання в непристосованих для цього місцях, часто у нетверезому стані та в темний час доби;

- відсутність належного контролю за поведінкою дітей на воді;

- нехтування правилами безпеки на воді, особливо на гірських ріках з швидкою течією.

         Також жертвами води нерідко стають одиночні особи, які купаються у безлюдних місцях та у разі небезпеки не можуть розраховувати на допомогу інших людей.

         Нагадуємо орендарям та власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів.

         ШАНОВНІ КРАЯНИ!

         Дотримання правил безпеки на воді – запорука Вашої безпеки в цілому!          Приємного і безпечного Вам відпочинку!