Тренування Франківської районної комісії з питань евакуації

         Відповідно до плану роботи міської комісії з питань з евакуації на 2015 рік 9 червня було проведено тренування міської та Франківської районної комісій з питань евакуації.

        Метою тренування було визначення стану готовності міської та Франківської районної комісій з питань евакуації до практичних дій з проведення евакуаційних заходів при загрозі виникнення аварії на залізниці з викидом небезпечної хімічної речовини, а також встановлення єдиних вимог до роботи районних комісій з питань евакуації міста Львова.

        В навчанні приймали участь начальники груп та секторів міської комісії з питань евакуації, Франківська районна комісія з питань евакуації, голови та заступники голів районних комісій з питань евакуації міста Львова, а також адміністрація збірного евакуаційного пункту.

        Тренування складались з двох частин: перша – теоретична частина проходила в актовому залі Франківської районної адміністрації вул. генерала Чупринки, 85 друга – практична частина відбувалась на розгорнутому збірному евакуаційному пункті в навчально-виховному комплексі ім. В.Стуса.

.       За тактичним задумом тренування, на території Франківського району міста Львова виникла загроза аварії на залізниці з викидом небезпечної хімічної речовини.
Відповідно до цього під час тренування було відпрацьовано оповіщення та збір міської та Франківської районної комісій, організацію взаємодії органів управління цивільного захисту при проведенні евакуаційних заходів, прийняття рішення голови районної комісії з питань евакуації на проведення евакуаційних заходів при загрозі виникнення надзвичайної ситуації. Також під час тренування продемонстровано роботу збірного евакуаційного пункту на базі навчально-виховного комплексу ім. В.Стуса.

      За результатами тренування визначено:

  • оповіщення та збір міської та Франківської районної комісій з питань евакуації проведений у встановлений керівними документами термін;
  • розрахунки РАГ міської комісії з питань евакуації доведені до членів міської комісії та надані Франківській районній комісії з питань евакуації у встановлені терміни, карта з нанесеною обстановкою та зоною ураження відпрацьована;
  • управління заходами евакуації в ході тренування здійснювалось у відповідності до керівних документів;

- посадові особи комісії під час тренування показали достатній рівень знань щодо виконання покладених на них завдань;

-  посадові особи збірного евакуаційного пункту обов’язки знають та готові до їх виконання.

       При проведенні навчання в кращу сторону відмічаються:

Заступник голови Франківської рай адміністрації - голова комісії з питань евакуації -  Струмеляк Ольга Володимирівна.

  1. Головний спеціаліст відділу освіти Франківського району – фахівець групи  обліку і організації розміщення евакуйованого населення Канчуга Інна Валеріївна.

 

Директор НВК ім. В.Стуса  «Спеціалізована школа 1-го ступеню - гімназія міжнародних відносин” Заремба Михайло Сергійович.