Відповідно до "Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2016 рік", затвердженого розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 22.12.2015 р. № 837/0/5-15 та погодженому Начальником Головного управління ДСНС України у Львівській області в місті Львові в період з 17 – 24 березня 2016 року були проведені показові "Дні цивільного захисту" для керівників середніх загальноосвітніх шкіл у районах міста Львова, а саме:

 

Галицький район

ДНЗ № 43,

вул. Кирилі і Мефодія, 11

21 квітня

Залізничний район

ДНЗ № 180,

вул. Грушевського, 56

21 квітня

Личаківський район

ДНЗ № 67,

вул. Зелена, 95А

20 квітня

Сихівський район

ДНЗ № 169

вул. Тернопільська, 12

21 квітня

Франківський район

ДНЗ № 48,

вул. Метрологічна, 12

20 квітня

Шевченківський район

ДНЗ № 94

вул. Яцкова, 15

14 квітня

Зазначені заходи проводилися під керівництвом управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, відділів освіти управління освіти департаменту гуманітарної політики із залученням лікарів закладів охорони здоров’я управління охорони здоров’я, медицини катастроф, запрошувалися ветерани війни, учасники АТО.

Під час проведення показових «Днів цивільного захисту» проводились недотичні занняття з питань тероризму, виживання в дикій природі, орієнтування на місцевості, надання першої медичної допомоги, виготовлення маскувальних сіток, оберегів для воїнів АТО, тощо. Проводилися заходи евакуації дітей під час учбових пожеж, замінування, знаходження небезпечних речовин та інших можливих випадків виникнення надзвичайних ситуацій. Проводились спілкування воїнів АТО з педагогічними колективами і дітьми.