Відпочинок на воді

На водоймищах Львівської області розпочався купальний сезон. Люди місцем свого відпочинку обирають береги річок та озер. Вода - чудовий засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для деяких людей відпочинок біля води закінчується трагічно.

Аналіз випадків загибелі на воді свідчить, що основними причинами загибелі людей є купання у нетверезому стані, порушення правил поведінки під час перебування на воді, купання у не відведених для цього місцях та відсутність належного догляду за дітьми з боку батьків.

Нагадуємо сумну статистику. Протягом 2015 року на водоймах Львівщини загинуло 33 людини з них 3 дітей, двоє людей, з них одна дитина - у місті Львові. З початку 2016 року на водоймах Львівщини вже загинуло 25 людей.

Ще в квітні цього року ми інформували громадян про підготовку місць масового відпочинку на водних об'єктах м. Львова. Хоча сезон вже розпочався у м. Львові, відпочивати можна лише на базі відпочинку "Винниківське озеро" ТзОВ "Краківський ринок" (отримали всі необхідні дозволи). А на озері № 3 ТзОВ "Колиба" і на озері ФОП А.Савчук в смт. Брюховичі, ще на жаль відповідних дозволів немає, тож купатись відповідно заборонено.

Шановні громадяни, будьте  обережними, не нехтуйте правилами поведінки на воді!