Новини

24 січня у кав’ярні «Світ кави», що на площі Катедральній, 6, відбудеться відкриття виставки «кОльОровО» львівської художниці Тетяни Гамрищак. Під час виставки буде представлено 16 робіт, створених в акварельній техніці. Виставка триватиме місяць – до 24 лютого. 

Як застерігає Львівський гідрометцентр, сьогодні до кінця доби та вночі і вранці завтра, 24 січня, у Львові та на території Львівської області збережеться туман. Видимість 200 – 500 м, на дорогах – ожеледиця. Усіх учасників дорожнього руху застерігають бути дуже обережними та уважними.

Сьогодні відбувся робочий виїзд на Грибовицький полігон ТПВ. Директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури озвучив інформацію щодо критичної ситуації, яка може бути спричинена зсувом на сміттєзвалищі.

Сьогодні, 23 січня, за результатами позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міський голова Львова Андрій Садовий здійснив робочий виїзд на Львівський міський полігон ТПВ в с. Великі Грибовичі. Як зазначив мер, зараз необхідно якнайшвидше розпочати протиаварійні роботи на цьому полігоні.  Також міський голова прокоментував інформацію про 5 брикетувальних станцій в місті.

Міське управління економіки має намір організувати у Львові курс тренінгів «Вчимося бізнесу», який охоплюватиме 10 занять, тривалістю 3 год кожне. Зараз для проведення навчань розшукують бізнес-тренерів.

Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», 24 січня з 9.00 год ранку водопостачання частини міста Львова здійснюватиметься з пониженим тиском води через планові роботи із заміни запірної арматури на насосній станції «Миколаїв».

Вчора, 22 січня, відбувся пробний виїзд тролейбуса №9 до нового терміналу львівського аеропорту. Перший виїзд пройшов успішно. Тому, від сьогодні, тролейбус №9 курсує до нового термінал аеропорту. 

Як проінформували у ЛМКП «Львівводоканал», у зв'язку з проведенням аварійних робіт по заміні ділянки водопроводу по вул. Стефаника,17, сьогодні, 23 січня, з 11.30  до 16.00 буде припинено подачу води в мікрорайон, обмежений вулицями: Коперника, №21-27, №40-46, Колеси, Венеціанова, Стефаника, №1-21, 2-16, Чайковського, 33,37,39, Каліча Гора, Поповича, Драгоманова, №2-22, 3-17. 

Сьогодні, 23 січня, під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій,  було прийнято рішення про те, щоб повторно звернутися до обласної та Державної комісії з ТЕБ і НС щодо критичної ситуації з ТПВ у Львові. Місто звернеться до Уряду з тим, щоб унеможливити критичну ситуацію на полігоні, а також з проханням щодо забезпечення посиленого патрулювання на полігоні, щоб унеможливити будь-які провокації. 

Як застерігає Львівський гідрометцентр, сьогодні на дорогах Львова та області – ожеледиця.   Усіх учасників руху закликають бути обережними та уважними.