Новини

Львівський регіональний центр з гідрометеорології інформує, що завтра, 29 вересня, у місті  та області місцями пориви західного вітру 15 – 20 м/с. Також завтра у Львові хмарно з проясненням, часом невеликий дощ. Температура повітря вночі 9 – 11º тепла, вдень 19 – 21º тепла.

З 29 вересня до 6 жовтня Зарваницька ікона Богородиці перебуватиме в Храмі Свв. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, УГКЦ (за адресою: вул. Пилипа Орлика, 5). 18.00 год. ікону привезуть до храму.

Виставка «InnoTrans» – один із найбільших транспортних форумів у світі. Вона відбувається раз на два роки в столиці Німеччини Берліні. Це майданчик, на якому зустрічаються виробники транспорту, керівники транспортних компаній та профільних міністерств і відомств, науковці-транспортники та студенти транспортних навчальних закладів.

З 28 вересня по 2 жовтня у Львові триватиме 9-тий Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) «Міграція: виклик для України». Традиційно представники різних конфесій, релігійних організацій, освіти, влади, бізнесу, громадського сектору, ЗМІ та охочі зберуться, щоб поділитися досвідом та напрацювати способи вирішення соціальних проблем.

Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні святкують День працівника освіти. З цієї нагоди напередодні свята, 28 вересня, у Соборі Святого Юра відбувся урочистий молебень за усіх освітян.

На вул. Тернопільській, 42 розпочали самочинне будівництво багатоповерхівки. Як повідомляє голова Сихівської РА Ірина Маруняк, жодних необхідних документів – містобудівних умов та обмежень, документів на землю та декларації про початок будівництва – у компанії-забудовника «Ірокс» немає.

Як повідомили в управлінні освіти Львівської міської ради, на даний момент проводиться розслідування і з’ясовується інформація по ситуації, яка трапилася напередодні з першокласником у школі №62.

Управління соціального захисту ЛМР роз’яснює щодо призначення  житлових субсидій. Зокрема — про зміни у порядку надання та соціальні нормативи призначення субсидій, про механізми подання заяв на отримання та  автоматичне призначення субсидії,  про порядок обчислення доходів та де львів’янам оформити і як отримати консультації щодо субсидій тощо.

30 вересня під час Lviv IT Arena представники ІТ-комітету ЕВА разом із компанією PwC представлять результати унікального дослідження та 3 сценарії розвитку ІТ-галузі України.

Представників громадських організацій запрошують до складу конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування. Пропозиції приймають до 7 жовтня в управління транспорту та зв’язку.