Новини

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на парковках у центрі Львова розмістять QR-коди для оплати за паркування через смартфон. Оплата за допомогою Privat24 розпочне діяти наприкінці березня в тестовому режимі на двох паркінгах ЛКП «Львівавтодору».

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, вчора, 26 лютого, на території міста було зафіксовано випадок горіння сухої трави – на вул. Тракт Глинянський, 147,а. Мешканців просять не спалювати сухої трави та листя і бути обережними.

У Львові починають реальну розробку Програми «Міста, дружнього до дітей» - не за статусами, а за якістю. Про це повідомили під час прес-конференції ініціаторки розробки цього документа депутати Львівської міської ради Уляна Пак та Юлія Гвоздович.

Ентеровірусна інфекція – група  гострих  інфекційних  захворювань, що спричиняється кишковими вірусами ентеровірусами. Збудники цієї інфекції дуже стійкі, і окрім легкого нездужання, вони можуть вражати центральну нервову систему та інші органи. Про це інформує Львівський міський відділ ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  і застерігає, що у Львові і в Україні з 2014 року спостерігається підвищення цього захворювання, особливо – серед дітей.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», підприємство поновило документацію щодо права на постійне користування земельною ділянкою площею понад 109 га у Пустомитівському районі Львівської області, де розташована ТЦ «Північна» (ТЕЦ-2).

Проекти Львівського осередку ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» перемогли у конкурсі соціально-культурних проектів з метою зробити місто кращим і доступнішим для незрячих. Організація подала п’ять проектів у галузі «культура»,  «соціальний  захист»,  «освіта»,  «туризм», «інформаційні   технології», і перемогла за всіма напрямками.

На вулиці Сагайдачного у Винниках уже збудовано 250 погонних метрів каналізаційного колектора із запланованих 940 п.м. На вулицях Джерельній, Франка, Береговій, де планують прокласти 1650 погонних метрів колектора, зараз споруджено 140 п.м. Завдяки будівництву цих мереж понад 2 тисячі житлових будинків міста Винники зможуть отримувати послуги з централізованого водовідведення. Сьогодні на місце виконання робіт відбувся робочий виїзд міського голови Львова.

У Винниках тривають роботи зі спорудження нових каналізаційних колекторів. Зокрема, на вулиці Сагайдачного наразі уже збудовано 250 погонних метрів каналізаційного колектора із запланованих 940 п.м. На вулицях Джерельній, Франка, Береговій планують прокласти 1650 погонних метрів колектора, зараз споруджено 140 п.м. Завдяки будівництву зазначених мереж понад 2 тисячі житлових будинків міста Винники зможуть отримати послуги з централізованого водовідведення. Сьогодні виконання робіт оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, 28 лютого у Львові очікуються вранці та вдень місцями пориви вітру 15 – 20 м/с, без істотних опадів. Температура повітря  1 – 3° тепла, вдень 13 – 15° тепла.

У неділю, 5 березня, о 13.00 год. у Львівській філармонії зберуться молоді віртуози з України та Німеччини, щоби продемонструвати свій талант та результати праці.