Новини

У Львові триває Екологічний форум, ключовою темою якого є обговорення питань і стратегії поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентувала програму поводження з відходами. Під час презентації бізнес-практики у сфері поводження з відходами радник голови правління фірми «Еколог» (Польща) Кшиштоф Городоцький зауважив, що для Львова доречним буде виготовлення біогазу з органічних відходів, оскільки  цьому сприяє вдале розташування Львівської ТЕЦ-1.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до ухвал міської ради від 28.02.2008 №1579 та від 19.06.2014 №3432. Рішення передбачає встановлення Почесним громадянам м. Львова щомісячної винагороди у сумі 5000 гривень відповідно до розпоряджень міського голови.

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради ухвалили рішення про внесення змін до ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 «Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова. Зміни передбачають встановлення орендних ставок для двох видів орендарів. Депутати Львівської міської ради підтримали це рішення більшістю голосів.

Незабаром, 20 травня, вчетверте, в центральній частині та на околицях нашого міста пройде масштабний захід -  День вуличної музики. Проект є міжнародним, вже кілька років поспіль проводиться у багатьох європейських країнах, в тому числі у 40-ка містах України.

В парку «Горіховий гай» 5-6 травня пройде VI соціальний фестиваль «Лютин», метою якого є соціалізація дітей кризової групи в суспільство через спільне дозвілля з волонтерами, дітьми зі звичайних шкіл та публічними людьми.

У Львові триває міжнародний Екологічний форум. Ключовою темою форуму є обговорення питань поводження з ТПВ в Україні. Після презентації французької компанія Egis програми поводження з ТПВ у Львові, учасники форуму обговорили запропоновану модель та висловили свої пропозиції, яким шляхом рухатися Львову для глобального вирішення питання з ТПВ.

Сьогодні у Львові відбувається міжнародний Екологічний форум. Ключовою темою форуму є обговорення питань поводження з ТПВ в Україні. Під час Форуму французька компанія Egis презентувала програму поводження з ТПВ для Львова.

Сьогодні у Львові триває Екологічний форум, ключовою темою якого є обговорення питань і стратегії поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентує програму поводження з відходами.  Як наголосили учасники дискусійної панелі «ТПВ в Україні: як сміття має стати ресурсом?», для створення та ефективного втілення стратегії поводження з відходами, перш за все, повинні бути узгодженість дій усіх гілок влади і спільне бачення цієї проблеми владою та суспільством. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, Львів стане пілотним містом, яке пройде увесь процес створення та ефективної реалізації стратегії поводження з ТПВ правильно.

Сьогодні у Львові триває Екологічний форум, ключовою темою якого є обговорення питань і стратегії поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентує програму поводження з відходами. Як наголосили учасники дискусійної панелі «ТПВ в Україні: як сміття має стати ресурсом?», для створення та ефективного втілення стратегії поводження з відходами, перш за все, повинні бути узгодженість дій усіх гілок влади і спільне бачення цієї проблеми владою та суспільством. І стратегія поводження з відходами, на яку ми орієнтуємося, базується на засадах економіки замкнутого циклу.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради було розглянуто два додаткові питання, які стосувались меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування, на території яких розташовані полігони/звалища захоронення ТПВ.

На сесії Львівської міської ради заслухали інформацію стосовно меморандуму про співпрацю щодо прийому львівського сміття на полігони області та про співпрацю Львова з міжнародними інституціями.

За прогнозами Львівського регіонального центру з гідрометеорології, сьогодні, 27 квітня, у другій половині дня, а також вночі, 28 квітня, можливі грози.

Депутати міської ради Львова прийняли ухвалу «Про внесення змін до Положення про паркування транспортних засобів у м. Львові» від 29.12.2011р № 1072.

Сьогодні, 27 квітня, депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали від 02.03.2017 р № 1568 «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова». Зокрема, внесено зміни до переліку замовників тимчасових споруд. Їх кількість збільшено до 71.

Сьогодні у Львові відбувається Екологічний форум. Ключовою темою форуму є обговорення питань поводження з ТПВ в Україні. Під час Форуму французька компанія Egis презентує програму поводження з ТПВ для Львова. Вже відбулась перша панельна дискусія на тему «ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом?», яку змодерувала Оксана Волоско-Демків, директор Центру екологічного консалтингу та аудиту.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради ухвалили рішення про затвердження Комплексної екологічної програми на 2017-2022 роки для міста Львова. Програму затвердили з врахуванням змін.

Під час сьогоднішнього пленарного засідання сесії Львівської міської ради, депутати прийняли ухвалу «Про затвердження переліку підприємств, які відповідають критеріям, визначеним Програмою сприяння розвитку львівських товаровиробників на 2015-2017 роки».

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 632 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова». Зміни передбачають скасування виключення з проектів бюджету ремонтів установ за певних умов.

Сьогодні, 27 квітня, депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова».

У суботу, 29 квітня, Львівський будинок органної та камерної музики запрошує на концерт-лекцію «Будова органу» в рамках унікального музичного проекту «Звуки Львова. Орган». Захід розпочнеться о 14.00 год. (вул. С. Бандери, 8).

Рішення про зміну назви Львівського комунального підприємства «Агенція з підготовки подій» на «Львівське конференц-бюро», яка набагато ліпше пояснює основну мету установи та краще відповідає євростандартам, прийняли на сесії ЛМР.

Новий дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39, приміщення якого було вивільнено від орендарів, запрацює за адресою вул. Володимира Великого, 125-а. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39 матиме 4 групи: 1 групу раннього віку та три дошкільні групи.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради затвердили Програму «Дитячий тренер» на 2017-2020 роки, в межах якої найкращі тренери отримають грошову премію.

На сесії ЛМР затвердили Програму надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам м. Львова на 2017-2020 роки.

Сьогодні під час Весняного ділового форуму на «Арені Львів» Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Договір гарантії в рамках реалізації проекту впровадження автоматичної системи оплати проїзду в місті Львові. Договір підписали міський голова Львова Андрій Садовий та директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.