Новини

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 22 лютого о 19:45 год. у Львові на перехресті вул. Наукова-Симоненка (Франківський район) водій автомобіля «Рено Трафік», 1988 року народження, житель м. Львова, скоїв наїзд на пішохода, 1962 року народження, місцевого жителя. Постраждалий від отриманих травм помер на місці події.

У 2017 році виконавчі органи Львівської міської ради планують реалізувати проекти переможців Громадського бюджету Львова. В рамках проекту львів’яни подали 263 пропозиції, з них було обрано 67 проектів переможців.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на ЦТП-18 проводяться гідравлічні випробування теплообмінників гарячого водопостачання.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», в понеділок ввечері стався порив на трубопроводі гарячого водопостачання на вул. Вернадського. Це вже 4 порив за час опалювального сезону на цьому відрізку трубопроводів. З огляду на аварійний стан трубопроводів, було прийнято рішення повністю замінити цей відрізок мережі.

У 2016 році послугами Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб скористалися майже 1800 осіб. Загалом у Центрі зареєстровано 2473 бездомних громадян. Як зазначила директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна, звітуючи про роботу департаменту, в Центрі провели ремонтні роботи, зокрема облаштували харчоблок і кухню. 

Станом на 1 січня 2017 року на обліку у відділах у справах дітей Львова перебуває 562 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Це становить 0,4% від загальної кількості дітей у місті. З них  511 дітей охоплені сімейними формами виховання, і це 91% від загальної кількості дітей зазначених категорій.

У Львові на вул. Городоцькій, на ділянці від вул. Гоголя до вул. Наливайка, облаштують смугу громадського транспорту. Відповідне рішення у середу, 22 лютого, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

23 березня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на сьому щорічну візійну конференцію INTRO на тему «Людина майбутнього». Українські та міжнародні експерти та підприємці зустрінуться у Львові, аби обговорити те, яким буде бізнес майбутнього.

З початку старту порталу адміністративних послуг з автентифікацією мешканця на порталі зареєструвалось близько 16 тисяч львів’ян. Торік кількість послуг замовлених онлайн досягла 5 тисяч.

У 2016 році для галузі освіти на проведення ремонтних робіт у навчальних закладах з коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова передбачено 140,9  млн. грн. та на матеріально-технічне забезпечення 24,8 млн. грн.