Новини

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології, впродовж 29 жовтня – 2 листопада  на Львівщині очікується  зміна погодних умов – пориви вітру,  дощі у вигляді мокрого снігу, вночі та вранці ожеледиця.

Міські комунальні служби проводять підготовку до зимового періоду. Завершується закупівля піскосуміші, проводяться ремонти спецтехніки.

Внаслідок пожежі на вул. Городоцькій, 212 (Залізничний район) повністю вигоріла квартира, у якій проживає троє людей. Пошкоджені сходова клітка і вікна сходової клітки. Відтак, місто допомагає провести ремонтні роботи.

Навчально-методичний центр освіти м. Львова спільно з ТзОВ Кормотех, ГО  «Академія  Гуманної освіти»  та ЛКП «Лев» починає  реалізацію  проекту «Маленький принц. Львів, що любить тварин» у 16 навчальних закладах міста для учнів 7 класів. 

Навчально-виховний комплекс «Школа-ліцей «Оріяна»  міста Львова став одним із п’яти навчальних закладів України, які вибороли право участі  в проекті «Школа – територія прав людини», ініційованого Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках освітньої програми «Розуміємо права людини», та за підтримки SIDA (Агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку Швеції).

29 жовтня компанія веб-розробник InternetDevels та консалтингова компанія PM Business Solution проведуть Форум командоутворення і кар’єри в приміщенні готелю Таурус у Львові.

Сьогодні з 18.00 до 20.00 год у Національному заповіднику «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24, Київ) відбудеться презентація літургійно-музичного видання «Стихирар».

У зв’язку з відкриттям нового ТРЦ «Вікторія Гарденс», з суботи, 29 жовтня, міські маршрути №44, 45 та 51 курсуватимуть до цього торгового центру, що розташований на вул. Кульпарківській, 226А.

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, у зв’язку із очікуваним збільшенням пасажиропотоку у поминальні дні, у період з 30 жовтня до 1 листопада, буде поліпшено доїзд до міських кладовищ.

З 29 жовтня на перехресті вул. Кульпарківської та Наукової у Львові розпочинає роботу найбільший у західному регіоні торгово-розважальний центр «Victoria Gardens», загальною площею понад 102 тисячі кв. м. Після офіційного відкриття готові до роботи 104 магазини із 155, решта відкриється до кінця року та навесні 2017 року.