Актуально

Для мешканців м. Львова знову приємні зміни! Для зручності львів’ян, які мешкають або працюють на Сихові, розширюємо перелік послуг у ЦНАПі на пр. Червоної Калини, 72а. З 9 лютого вже здійснюється прийом документів та видача результату послуги відділу Держгеокадастру у м. Львові Львівської області. Тепер не потрібно їхати в центр міста, щоб отримати витяг з Державного земельного кадастру на земельну ділянку.

Департамент «Адміністрація міського голови» та управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради оголошують збір пропозицій щодо співпраці на виконання Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації у 2016 році, затвердженої ухвалою Львівської міської ради №132 від 04.02.2016 р. за такими напрямками: 

Міське управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин надає інформацію щодо передання в оренду та подальшого продажу ТзОВ «СіТіПарк Львів» ділянки у промзоні «Рясне-2» під будівництво індустріального парку.

Управління комунальної власності оголошує некомерційний конкурс з метою надання в оренду  вільних нежитлових приміщень, які знаходяться на вул. Л.Ревуцького, 9. Об’єкт оренди розташований на першому поверсі загальною площею 353,3 кв. м. Дані приміщення передаються в оренду для відкриття дошкільного закладу, бо саме в цьому районі існує велика потреба його відкриття. Тому звертаємось до усіх бажаючих, з наявним досвідом освітньої діяльності, подати заяви на участь в конкурсі до 10 грудня включно у Центр надання адміністративних послуг м. Львова або у його територіальні районні відділення.

Разом з відповідним пакетом документів претендент для участі у конкурсі повинен подати презентацію, яка має містити описову частину про організацію та візуалізаційну частину ремонту будівлі та прибудинкової території із попереднім календарним планом робіт. Ми сподіваємось, що знайдеться орендар, який проведе реконструкцію даних приміщень та створить належні умови для проведення освітніх послуг у даному приміщенні.

Більш детальну інформацію щодо переліку документів та умов для участі у конкурсі Ви можете дізнатись на сайті управління комунальної власності за посиланням.

Львівська міська рада розпочинає збір пропозицій щодо розміщення соціальної реклами на білбордах та сіті-лайтах у місті Львові на 2016 рік.

Рекомендації щодо дій населення за сигналом оповіщення «Увага всім»

Львівська міська рада просить мешканців бути уважними. Якщо до Вас прийшли невідомі, які називають себе працівниками соціальних служб, управління соціального захисту радить вимагати у них посвідчення або документ, який би підтверджував їхню особу.

В управлінні з питань надзвичайних ситуації ЛМР надали рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях. Дані методичні матеріали погоджені департаментом з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації та затверджені Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області у 2014 році.

За повідомленням  Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Головного управління ветеринарної медицини у Львівській обл.,Управління ветеринарної медицини м. Львова, останнім часом в Україні різко погіршилась епізоотична ситуація по Африканській чумі свиней (АЧС). Хоч даний вірус є безпечним для людини, однак він несе серйозну загрозу як фауні, так і свиногосподарствам приватного та господарського сектору. На сьогодні  Україні виявлено 32 випадки виникнення вогнищ даної інфекції, з них останні у Чернігівській та Київській областях, зокрема у ПАТ АК «Калита» (с.м.т. Калита, Броварського району, Київської області). Дане господарство здійснювало реалізацію живих свиней та м’яса свинини по всій Україні, в тому числі і до Львівської області. Тому на сьогодні існує реальна загроза занесенню на територію міста Львова вірусу АЧС.

ДПІ у Галицькому районі м.Львова повідомляє, що з метою дотримання вимог Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» Державною фіскальною службою України розроблено проект уніфікованої форми податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі - проект декларації) (розміщено на офіційному веб-порталі (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Проекти регуляторних актів» підрозділу «Регуляторна політика» розділу «Діяльність»), в якій зменшено кількість додатків та передбачено додаток РІ, в якому згруповані різниці, на які збільшується або зменшується фінансовий результат до оподаткування.