Місто

Як повідомили у Галицькій РА, відбулися зміни в організації дорожнього руху на вул. І.Франка - Князя Романа – В. Шухевича. З 20 серпня розпочали діяти нові правила проїзду.

У рамках продовження реалізації пілотного проекту модернізації чеських трамвайних вагонів, ЛКП «Львівелектротранc» через систему публічних закупівель «ProZorro» оголосив тендер на сучасне електрообладнання для модернізації трамвайних вагонів «Tatra KT4S».

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за минулу добу, 18 серпня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували близько 40 порушень правил паркування. Найпоширеніші порушення правил паркування - це паркування на місцях для людей з інвалідністю, паркування на пішохідних переходах та тротуарах.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок у місті є переповненими сміттям 12 контейнерних майданчиків.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за минулу добу, 17 серпня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували більше 30 порушень правил паркування. Найпоширеніші порушення правил паркування – це паркування на місцях для людей з інвалідністю, паркування на пішохідних переходах та тротуарах.

Як повідомили у Галицькій РА, відбулися зміни в організації дорожнього руху на вул. І.Франка - Князя Романа – В. Шухевича. З 20 серпня розпочнуть діяти нові правила проїзду.

Як поінформували у ЛМКП «Львівводоканал», улітку стрімко зросла кількість споживачів, які невчасно оплачують за отримані послуги. У липні 78% мешканців оплатили за воду, а за першу половину серпня надійшло лише 27% платежів.

Виконавчий комітет ЛМР затвердив рішення про утворення комісії з питань прийняття на баланс Сихівської районної адміністрації підземного пішохідного переходу на вул. Cтрийській, 45 – вул. Володимира Великого.

КП «Адміністративно-технічне управління» Львівської міської ради закупить та передасть матеріально-технічні засоби для облаштування зони відпочинку для пацієнтів на території Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Відповідне рішення прийняв сьогодні, 18 серпня, виконавчий комітет.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок переповненим сміттям є 1 контейнерний майданчик.