Місто

Сьогодні, 25 квітня, у Львові розпочався ІІІ Форум культурних та креативних індустрій, який стане відкритим майданчиком для дискусії про переваги та ризики розвитку індустрії спадщини в колі експертів, дослідників та практиків, а також нагодою поділитись досвідом у розвитку ресурсів культурної спадщини, визначити можливості та загрози у процесі виробництва продукту спадщини. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко привітав учасників форуму та наголосив на важливості співвласності та співвідповідальності, оскільки саме об’єднання людей можуть конкурувати у сучасному світі.

Очисні споруди міста Львова, які експлуатує ЛМКП «Львівводоканал», є одним з основних елементів життєдіяльності міста. За останні роки з бюджету розвитку міського бюджету інтенсивно виділяються кошти на проведення ремонтних робіт на цьому об’єктів. Так у 2017 році було виділено 5 млн. грн., а у 2018 році виділено 7 млн. грн. Також місто залучає іноземні інституції, які надають як консультації так і фінансову допомогу.

У червні буде відкрито нове авіасполучення між містом Львів та містом Батумі (Грузія). Сьогодні авіакомпанія «Yanair» анонсувала, що рейси розпочнуться з 8 червня, будуть двічі на тиждень. Мінімальна ціна квитків у два боки становитиме орієнтовно 220 доларів.

Теплопостачальні підприємства Львова готуються до нового опалювального сезону 2018-2019 року. Першим етапом підготовки до ремонтної кампанії є проведення гідравлічних випробувань теплових мереж. Гідравлічні випробовування проводяться щорічно, після завершення опалювального сезону, згідно з пунктами «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України №71 від 14.02.2007р, та пунктом VI «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду» затверджених Наказом Міністерства палива та енергетики України N 620/378 від 10.12.2008.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 633 одиниці громадського транспорту, серед них 70 трамваїв та 55 тролейбусів.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 23 квітня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 34 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про передачу проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вул. Збиральної у м. Львові». Проект виготовила Залізнична районна адміністрація, яка передає його департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

У Львові триває капітальний ремонт доріг. Один з масштабних цьогорічних об’єктів - ремонт вул. Пластової, на ділянці від вул. Богданівської до вул. Бескидської. Роботи проводить ПрАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Від початку квітня евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик було доставлено 61 автомобіль. Окрім цього, понад 600 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вихідні, 21-22 квітня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 45 порушень правил дорожнього руху.