Місто

Управління комунальної власності Львівської міської ради має намір передати в оренду 8 об’єктів нерухомого майна. Охочих отримати об’єкти у користування на підставі договору оренди, рекомендують повідомити до 30 грудня включно, скерувавши заяви про укладення договору до управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова. 

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось підписання угод реструктуризації кредитного договору Львівської міської ради та ЄБРР. Також під час зустрічі було обговорено майбутні проекти міста та ЄБРР, що стосуються транспортної галузі та питання поводження з ТПВ.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вихідні, 16-17 грудня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 54 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

Вночі та зранку (з 20.00 год 17 грудня і до 06.00 год 18 грудня) в місті працювало 33 одиниці снігоприбиральної техніки. Також використано 357 м3 піскосоляної суміші.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 632 одиниці громадського транспорту, з них трамваїв – 70, тролейбусів – 55. Випуск машин на маршрути ще триває.

Впродовж 16-17 грудня на арештмайданчик було доставлено 15 автомобілів: у суботу – 10, у неділю – 5. Ще 54 машини було оштрафовано без евакуації.

Вчора на арештмайданчик евакуаторами було доставлено 10 автомобілів, ще 24 водії було оштрафовано за паркування у заборонених місцях.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 10.00 год ранку в місті на маршрутах працює 470 одиниць громадського транспорту, з них трамваїв – 55, тролейбусів – 49. Випуск машин на маршрути ще триває. 

За період з 20.00 год 16 грудня до 06.00 год 17 грудня в місті працювало 68 одиниць снігоприбиральної техніки. Загалом використано 176,5 м куб піскосуміші. 

Снігоприбиральна техніка працюватиме на вулицях міста вночі, щоб розчистити дороги від снігу та унеможливити утворення ожеледі. Як розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури, завтра зранку також працюватимуть всі двірники.