ЖКГ

У Львові триває реконструкція вул. Личаківська, на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна. Як повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР, на ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська – Мечникова до вул. Б. Котика вже прокладено 370 м колектора. Залишилося виконати роботи по влаштуванню колектора на перехресті вул. Личаківська – вул. Котика – вул. Мучна.

Як повідомили на «Гарячій лінії міста», станом на ранок у місті працювало 8 одиниць снігоприбиральної техніки. Загалом використано 12 м куб піскосуміші.

Як повідомили в управлінні інженерного господарства ЛМР, сьогодні вночі усі мости на території міста посипали піскосумішшю.

На площі біля пам’ятника Т. Шевченкові тривають завершальні ремонтні роботи. Як повідомили у Галицькій РА, ремонтні роботи, на замовлення адміністрації, виконує підрядна організація ТОВ «ТЕКО ЛІМЕТЕД». Вартість робіт згідно з проектом - 4 млн. 945 тис. грн.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок підприємство подає опалення до 1618 споживачів. Без опалення 1 будинок у Шевченківському районі. Гаряча вода подається до усіх будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго».

У Сихівському районі міста Львова на роздільній смузі по вул. Стрийській - Науковій висадили 100 дерев та 102 кущі форзиції. Як повідомили у Сихівській районній адміністрації, на озеленення було виділено 152 тис. гривень.

На площі Катедральній висадили новий саджанець на місці того дерева, яке на вихідних пошкодили зловмисники. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, дерево висадили відразу на наступний день після завданої шкоди.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, продовжено термін перекриття вул. Станційної (на ділянці від вул. Городоцької до станції «Скнилів») до 20.00 год 17 грудня 2017 року.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, сьогодні, 17 листопада, з 22.00 год і до 05.00 год 20 листопада 2017 року буде обмережу рух транспортних засобів на вул. І. Франка, 53-55.

Сьогодні, 17 листопада, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято 3 рішення про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, а також одне – про скасування дозволу.