ЖКГ

У Личаківському районі міста Львова провели капітальний ремонт вул. Почаївської. Для реалізації проекту було передбачено 1 млн 90 тис грн.

Житлові будинки міста Львова готують до нового опалювального сезону. Як повідомили в ЛМКП «Львівтеплоенерго», з 18 вересня підприємство розпочало заповнювати квартальні та внутрбудинкові мережі водою. Вже заповнено мережі до 541 будинку, підписано акти готовності до нового опалювального сезону 1393 будинкам. Завершити роботи з заповнення мереж водою підприємство планує до 1 жовтня.

Замощення бруківки біля Храму св. Володимира та Ольги, що розташована на вул. Симоненка, завершили минулого тижня. У планах – висадити дерева та встановити лавочки.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік». Зокрема, передбачено кошти на завершення ремонту даху будинку та на проведення експертизи вартості придбання житла для зв’язкової Шухевича Ольги Ільків.

Як зазначили у Сихівській районній адміністрації, зараз у районі тривають капітальні ремонти доріг і тротуарів.

На площі біля пам’ятника Т. Шевченкові триває капітальний ремонт. Як повідомили у Галицькій РА, ремонтній роботи на замовлення адміністрації виконує підрядна організація ТОВ «ТЕКО ЛІМЕТЕД». Вартість робіт згідно з проектом 4 млн. 945 тис. грн. Завершити роботи планують до 15 листопада.

На початку вересня розпочали роботи з очистки озера у парку «Погулянка». На це виділено 480 тис. гривень з міського бюджету. Як зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова, для міста важливо очистити усі водойми.

У Львові триває ремонтна кампанія. Ще цього року буде розпочато підготовчі роботи з ремонту вул. Замарстинівської, основні роботи планують проводити наступного року. Мова йде про заміну не лише дорожнього покриття, а й усіх мереж.

Будинки міста Львова активно готують до зими. Станом на сьогодні підписано 99% актів готовності до зими комунальних будинків, 71% - житлово-будівельних кооперативів, 61% - будинків ОСББ, 66% - відомчих будинків. Також зараз заповнюють водою системи теплопостачання, проводять ремонтні роботи ШРП, встановлюють лічильники теплової енергії. Про це розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Учора, 20 вересня, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства і директор ЛМКП «Львівводоканал» провели зустріч з мешканцями вул. Тракт Глинянський. Нагадаємо, на цій вулиці призупинено роботи та наразі не відновлено транспортне сполучення, оскільки мешканці не підключилися до центрального колектора, що не дозволяє асфальтувати вулицю. Відтак на зустрічі мешканцям пояснили, що завдання міста – прокласти каналізаційний колектор, а жителі підключаються до нього індивідуально та за свій кошт. У ході зустрічі повідомили, що роботи на вул. Тракт Глинянський планують завершити до 1 жовтня.