ЖКГ

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок, 21 лютого, опалення отримують усі споживачі підприємства – це 1624 споживачі.

Як повідомили на «Гарячій лінії міста», вночі та зранку до прибирання міста було залучено 26 одиниць техніки.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», сьогодні на трубопроводі на пр. Червоної Калини (Верхній Шувар) сталася аварія на трубопроводі. На час ліквідації аварії призупинено подачу теплопостачання мешканцям Сихова і частини Нового Львова.

Як повідомили на «Гарячій лінії міста», вночі та зранку до прибирання міста було залучено 22 одиниць техніки.

Штаб координування запланованих заходів із озеленення міста створили на базі управління екології та ландшафтного планування Львівської міської ради. Як зазначають в управлінні, штаб повинен стати своєрідною платформою, яка об’єднає владу, громадські організації, благодійників та небайдужих містян задля покращення благоустрою та озеленення міста.

Бюджетом розвитку міста Львова на 2017 рік виділено 3,4 млн грн, за які планують висадити 2272 дерева, 664 кущі та 340 м.п. кущів для відновлення живої огорожі. Окрім звичних львів’янам порід дерев, місто прикрасять екзотичні - багряник японський, каштан Бріотті, слива Піссарда, сосна чорна, Тсуга канадська.

У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, зокрема наступного тижня гідрометцентр прогнозує збільшення температури від 6 до 10 градусів, ЛМКП «Львівтеплоенерго» повідомляє, що 96% житлових будинків, які обслуговує підприємство, обладнані вузлами обліку теплової енергії. Відповідно мешканці можуть самі регулювати подачу тепла в будинок, встановлюючи комфортну для себе температуру та економити на оплаті за теплопостачання.

Як сказав у своєму традиційному відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий, на Грибовицькому полігоні розпочались протиаварійні роботи, що є великим позитивом. Адже подальше затягування ситуації було небезпечне для життя самих мешканців прилеглих до полігону територій. Після отримання доступу до полігону місто почало підготовку до укріплення дамби.

У ситуації, що склалась із визначенням ділянки для облаштування об’єкту поводження з ТПВ для Львова, дуже важливою є роль обласної державної влади. Адже полігоном у с. Великі Грибовичі, окрім Львова, користувались і 4 райони Львівської області: зокрема, Пустомитівський, Жовківський, Кам’янко-Бузький та Городоцький. На цьому у своєму відеозверненні наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Науково-експертна група вивчила дослідила ділянку гірничо-хімічного комплексу «Сірка» поблизу Новояворівська, яку було виділено Львову Львівською обласною державною адміністраціє, і зробила свій висновок. Він однозначний – жодних об’єктів ані захоронення, ані переробки сміття там будувати не можна. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.