ЖКГ

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, на пл. Міцкевича тривають роботи з відновлення огорожі. Жодних робіт щодо будівництва на цій ділянці не проводиться. 

Як повідомили у Галицькій РА, підземний перехід на розі вул. Галицької і пр. Свободи відремонтують до Дня міста.

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», у вихідні дні з находи так званих травневих свят, 29, 30 квітня та 1, 2 травня працюватимуть виробничо-технічні підрозділи підприємства, які стежать за стабільною подачею водопостачання, а працівники лабораторії перевірятимуть якість питної води.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», у зв’язку з вихідними днями, з 29 квітня по 3 травня на підприємстві працюватимуть чергові бригади.

Як повідомив заступник голови Залізничної районної адміністрації Богдан Антохів, завершено роботи із заміни дорожнього покриття (ремонт тротуару та будівництво велодоріжки) на вул. Городоцькій (від вул. Виговського – до вул. Ряшівської). Тут виконано покриття плиткою тротуару і велодоріжки загальною площею 4 809 м2.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили рішення «Про надання ЛКП «Львівсвітло» функцій замовника на виконання робіт». ЛКП «Львівсвітло» стане замовником з виконання ремонтних робіт у Комунальній міській лікарні швидкої медичної допомоги (вул. Миколайчука, 9).

Сьогодні французька компанія «Egis» презентувала депутатам Львівської міської ради план заходів вирішення проблеми з ТПВ для Львова. Зокрема було представлено технічні рішення щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища та будівництва нового сміттєпереробного комплексу. Аналогічні роботи фірма «Egis» проводила в м. Марсель та Аяччо, Франція.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор» після травневих свят, а саме після 9 травня, заплановано розпочати роботи з капітального ремонту вул. Чернівецької з кільцем розвороту трамвая.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про реєстрацію права комунальної власності на підземний пішохідний перехід на вул. Стрийській, 45 – вул. Володимира Великого.

Сьогодні члени виконавчого комітету прийняли рішення про передачу на баланс Галицької РА капітально відремонтованої території навколо церкви св. Софії на вул. І.Франка, 121-А.