ЖКГ

Як повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, сьогодні з обіду на ремонт закрили вул. Личаківську. Основна вулиця для об’їзду – вул. Некрасова.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на 9 год ранку суботи, 25 березня, тверді побутові відходи не вивезено із 292 контейнерних майданчиків житлового фонду. Що становить 23,6% від загальної кількості.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури, за сьогоднішній день укладено лише одну угоду щодо вивезення та захоронення ТПВ з м. Львова на 600 тонн.

У Львові триває V Форум місцевого самоврядування. Учасники Форуму активно долучаються до дискусійних панелей. Однією з найважчих тем обговорення назвали тему «Реформування сфери ЖКГ у контексті процесу децентралізації».

Міський голова Львова Андрій Садовий закликає не блокувати вивезення та захоронення ТПВ з м. Львова.

Міський голова Львова Андрій Садовий у відеозвернені розповів, що станом на п’ятницю місту Львову дали можливість на вивезення та захоронення 900 тонн ТПВ, що становить півтораденну норму. Відтак, місто наполягає на укладенні довгострокових угод з полігонами у Львівській області. Також наступного тижня буде оприлюднений покроковий план дій по проектах рекультивації Грибовицького полігону та будівництва нового сміттєпереробного комплексу.

Вчора у Києві відбувся круглий стіл за участю Водоканалів України, представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, органів місцевої влади та профільних асоціацій. Під час заходу керівники водоканалів звернулися до керівництва держави з вимогою переглянути рішення Уряду від 10 березня 2017 року, яке передбачає скасування Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України та затвердити Нормативні акти з вимогами дотримання жорстких екологічних стандартів якості скидів.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом на 9 год ранку сьогодні тверді побутові відходи не вивезено із 376 контейнерних  майданчиків.

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок тверді побутові відходи не вивезено із 388 майданчиків.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, з 25 березня з 09.00 год. і до 21.00 год. 25 червня буде перекрито рух для транспортних засобів на перехресті вул. Личаківська – вул. Мечникова, у зв’язку з капітальним ремонтом дороги.