ЖКГ

Вулицю Замарстинівську відремонтують цього року. Кошти, які виділено на ці роботи - понад 100 млн. грн. Як зазначили у ЛКП «Львівавтодор», ремонт відбуватиметься від вул. Гайдамацької до вул. Липинського.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», у найближчий час розпочнеться ремонт дороги від вул. Зеленої до вул. Пасічної. Вартість робіт ставитиме близько 8 млн. грн. і ремонт триватиме 4 місяці. 

Сьогодні, 21 липня, Львівська міська рада та Європейський банк реконструкції та розвитку підписали Угоду про наміри щодо підготовки кредитного фінансування по проекту модернізації інфраструктури ТПВ у місті Львові, що включає фінансування вдосконалення системи збору і сортування відходів, першочергових заходів з рекультивації полігону в с. Великі Грибовичі та будівництва першої черги сміттєпереробного заводу. Загалом мова йде про суму 20 млн євро кредиту та грантові кошти. Як розповів у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий, паралельно місто розпочало роботи над проектом  сміттєпереробного комплексу на території ТЕЦ-2.

Сьогодні виконавчий комітет прийняв рішення «Про передачу бруківки від ЛКП «Львівавтодор» ЛКП «Львівелектротрансу», у зв’язку з ремонтом аварійної частини ділянки трамвайної колії на вул. І. Франка». 

Як зазначили у Франківській районній адміністрації, на вулиці Повстанській провели ремонт тротуару, територію вимостили плиткою. 

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР виділив з резервного фонду міського бюджету кошти в сумі 1 271 504 грн. на відновлення згорілого даху на вул. Крехівській та проведення аварійно-відновлювальних робіт у 44 школі, в якій обвалилася опорна балка сходового маршу. 

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до 1071 споживача. Гаряча вода не подається до 44 будинків у Львові, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго» через ремонтні роботи на теплових мережах. 

Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок переповненими сміттям є 26 контейнерних майданчиків житлового фонду.

Сьогодні під час пленарного засідання депутати прийняли ухвалу з редакційними правками «Про затвердження ЛКП «Рембуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Під Голоском». Ділянку надано для будівництва дороги до багатоквартирних житлових будинків сімей загиблих військовослужбовців – учасників АТО. За ухвалу проголосував 41 обранець.

Сьогодні на пленарному засіданні міський голова Львова прозвітував про роботу виконавчих органів міської ради, під час чого підкреслив хорошу динаміку міста у сфері велоінфраструктури, облаштування громадських просторів та благоустрою.