ЖКГ

Станом на 07.00 год ранку в місті працювала 51 одиниця снігоприбиральної техніки, ще 84 машини було на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 339 м куб піскосуміші.

Станом на 07.00 год ранку в місті працювало 46 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 35 машин було на чергуванні. Для посипання доріг та хідників використали 357 м куб піскосуміші.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», подачу опалення до будинків у Шевченківському районі відновлено. З 14.00 год ТЦ «Північна» працює в штатному режимі.

Львівське комунальне підприємство «Лев» відтепер застосовуватиме сучасний інгаляційний наркоз для оперування тварин. Підприємство, яке опікується безпритульними собаками та котами у Львові, закупило за кошти жертводавців комплекс сучасного обладнання для безпечного та комфортного оперування чотирилапих. Тож тепер Перша комунальна ветеринарна клініка ЛКП «Лев» – у двійці закладів ветеринарної медицини Львова, що мають таке устаткування.

Станом на сьогодні держава не погасила комунальним підприємствам Львова 494 млн. грн. пільг і субсидій. За словами Ірини Маруняк, директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, величезна сума заборгованості негативно впливає на життєдіяльність міста.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у зв’язку із різким пониженням температури зовнішнього повітря, на вихідних комунальні служби працюватимуть у посиленому режимі.

Сьогодні, 23 лютого, виникла аварійна ситуація на ТЦ «Північна», через що тимчасово призупинено подачу теплопостачання до будинків Шевченківського району. На місці події працюють ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго». Орієнтовно до 15.00 год теплопостачання буде відновлено.

На сьогодні у Львові є 5172 вивіски,  паспорти яких погоджені.  З них близько 218 мають відхилення від проекту. Загалом у 2017 році було демонтовано 258 конструкцій силами КП «Адміністративно-технічне управління», та 268 вивісок власники демонтували добровільно. У 2018 році власники вже демонтували 250 вивісок, та 65 демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це розповіла в.о. керівника КП «Адміністративно-технічне управління» Наталія Сеньків.

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», сьогодні, 23 лютого, виникла аварійна ситуація на ТЦ «Північна». На місці події працюють ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго», щоб максимально оперативно відновити подачу опалення.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», у зв'язку з ремонтними роботами зі заміни крана, які проводить ЛКП «Граніт», кілька вулиць тимчасово без водопостачання.