ЖКГ

Прибирання міста від снігу продовжується. Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, зараз техніка і двірники працюють над очисткою від снігу хідників і внутрішньоквартальних доріг.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», на вул. Княжа, 2-4 ремонтні бригади підприємства ліквідовують витік води.

КП «Адміністративно-технічне управління» в рамках чинного законодавства демонтовує зовнішню рекламу, розміщену без дозволів. Впродовж вихідних у Львові демонтували 22 рекламних щити, що були розміщені самовільно.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства ліквідовують витік води на вул. Японська, 7.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства ліквідовують витік води на вул. Ніжинського, 28.

Як поінформували у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні, 22 січня, до 16:00 год припинено водопостачання на вул. Личаківська, 135 – 147, у зв'язку з ремонтними роботами з ліквідації витоку води на вулиці Личаківська-Мучна.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, впродовж дня снігоприбиральна техніка буде задіяна для очищення від снігу внутрішньоквартальних доріг та хідників.

Оскільки новорічно-різдвяні свята закінчилися, то завтра, 23 січня, інженери ЛКП «Зелений Львів» розбиратимуть центральну ялинку міста, яка розташована на просп. Свободи перед Оперним театром.

Від сьогодні, 22 січня, у Львові приймають використані ялинки мешканців на утилізацію. Для цього по місту розміщені мобільні пункти збору. Львів’яни можуть здавати ялинки з 22 січня до 25 січня з 10.00 год до 13.00 год. Департамент містобудування закликає львів’ян скористатись цією нагодою, з метою раціонального використання рослинних відходів. Деревину використають для обігріву теплиць.

Вночі, станом на 07.00 год ранку, на вулицях міста працювала снігоприбиральна техніка. Загалом до роботи залучено 79 одиниць техніки. Для посипання доріг та хідників використано 769 м куб піскосуміші.