Мерія приймає пропозиції щодо купівлі земельної ділянки під сміттєсортувальний комплекс

• 23.11.2016, 13:10
  • Прес-служба ЛМР
Львівська міська рада придбає земельну ділянку для розміщення полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу.

Земельна ділянка повинна знаходитись у межах Львівської області та мати площу 25-30 га.

Умови:

1. Придбання за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб.
  2. Спільне використання існуючих полігонів ТПВ.
  3. У разі набуття права користування земельною ділянкою від органів місцевого самоврядування – додаткове постійне відрахування місцевій громаді – 50 грн. за 1т  твердих побутових відходів.
  4. У разі спільного використання існуючого полігону ТПВ – рекультивація та подальша експлуатація полігону буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та за  екологічними стандартами країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.
  5. Експлуатація нового полігону ТПВ та сміттєсортувального комплексу  буде здійснюватись  за проектом та за нормами,  які відповідають екологічним стандартам країн Євросоюзу і під супроводом європейських фахівців.

Пропозиції подавати за адресою: 79006, м. Львів, пл. Ринок,1.  Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Тел.: (032) 297-59-14; роб. моб: 067-361-11-77.

Пропозиції приймають до 23 грудня.