«Якщо розрахунки зроблені якісно, то є можливість отримати позитивний висновок на проектну документацію», - Володимир Кістіон, щодо розроблення проекту протиаварійних заходів на дамбі Грибовицького полігону

Сьогодні у Львові з робочим візитом перебуває Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон. Він прокоментував журналістам ситуацію з отриманням висновку проекту проведення першочергових протиаварійних заходів на дамбі Грибовицького полігону ТПВ, який перебуває на розгляді «Укрбуддержекспертизи».

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Це питання знаходиться особисто в мене на контролі. Практично щоденно, на апаратній нараді, мені доповідає заступник державного секретаря Кабінету міністрів. Остання інформація – це вчора на восьму годину – для того, щоб експертиза надала позитивний експертний висновок по проектній документації з укріплення дамби, залишилося додати ще відповідні розрахунки, щодо самого схилу дамби. Вчора на восьму годину, таких розрахунків ще не було. Тільки що спілкувався з міським головою і його заступником, що займається комунальним господарством, вони мене проінформували, що цієї ночі ці розрахунки повезли в Держекспертизу. Повернуся до Києва і перепровірю цю інформацію. Якщо дані розрахунки зроблені якісно, то є можливості отримати позитивний експертний висновок на проектну документацію», - розповів Володимир Кістіон, Віце-прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, проект з проведення першочергових протиаварійних робіт на дамбі Грибовицького полігону департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР надіслав на розгляд та надання висновку в «Укрбуддержекспертизу» в Києві.

відео: Андрій Андрух