Виконавчий комітет підтримав рішення про реструктуризацію заборгованості теплопостачальних підприємств Львова за спожитий природний газ

Виконавчий комітет прийняв рішення «Про погодження заходів щодо реструктуризації заборгованості ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» за спожитий природний газ. Як повідомив начальник інженерного управління ЛМР Олександр Одинець, дана заборгованість виникла у теплопостачальних підприємств Львова перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та дочірньою компанією «Газ України» через невідповідність економічно обґрунтованих тарифів на теплопостачання рівню фактичних тарифів.

«У підготовці цього рішення ми опиралися на Закон, який прийнятий у листопаді минулого року «Про заходи спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій», яким передбачено можливість реструктуризувати суму основної заборгованості перед постачальниками природного газу, а також списати суми штрафних санкцій, які нараховані за протерміновану заборгованість. Зауважу, що сума заборгованості, яку пропонуємо реструктуризувати, виникла внаслідок не відповідності економічно обґрунтованих тарифів рівню фактичних тарифів у минулих роках», - доповів Олександр Одинець.

Рішення прийнято із правками юридичного департаменту та буде скеровано на затвердження ухвалою сесії Львівської міської ради.