Земельна політика

До 3 травня (до 16.30 год) можна подавати заявки для участі у земельних торгах, які організовує управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради. Земельні торги у формі аукціону відбудуться 8 травня 2018 року.

Сьогодні під час засідання сесії Львівської міської ради депутати проголосували за звільнення у 2018 році державного підприємства Міністерства оборони України «Львівський завод збірних конструкцій» від сплати земельного податку.

Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про звільнення у 2018 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави». Відповідно до прийнятої ухвали від сплати земельного податку у частині платежів за земельні ділянки, які використовуються за цільовим призначенням (не здаються в оренду) звільнено ДП «Львівський бронетанковий завод» та ДП «Львівський державний завод «ЛОРТА».

Сьогодні під час брифінгу директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич розповіла, що у 2009 році Львівська обласна державна адміністрація незаконно розпорядилася земельною ділянкою на вул. Медової Печери, передавши її у постійне користування одному з фондів. Тому першочергово місто має на меті повернути цю ділянку в комунальну власність, оскільки вона належить місту, і зараз щодо цього тривають відповідні судові справи. Водночас місто готове розглянути звернення Львівського геріатричного пансіонату щодо закріплення за ним цієї земельної ділянки, однак впродовж 10 років пансіонат не подав жодного такого звернення до мерії. 

Організатор земельних торгів: Управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради.

Сьогодні, 12 грудня, у Львівській міській раді об 11.00 відбувся земельний аукціон (торги). На аукціоні продали одну земельну ділянку, стартова ціна якої була 1 млн 589 тис гривень. Про це повідомила в.о. начальника управління земельних ресурсів Ельвіра Колос.

Депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу, відповідно до якої ЛМКП «Львівводоканал» отримав дозвіл на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. І. Лаврівського (біля будинку 29а) та вул. Білогорща - Роксоляни.

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про надання дозволу ЛМКП «Львіводоканал» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Пластова, 13».

Сьогодні, 16 листопада, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради затвердили Меморандум про порозуміння між Львівською міською радою та Рясне-Руською сільською радою від 03.11.2017.

Львівська міська рада та Рясне-Руська сільська рада знайшли порозуміння та компроміс у вирішенні 25-річного питання щодо погодження меж. Після довгих переговорів, було знайдено порозуміння між представниками громад щодо погодження меж між населеними пунктами. Таке рішення дає шанс на розвиток цих територій. Зокрема, у промисловій зоні «Рясне-2» голландська компанія СіТіПі планує створити 3 тис нових робочих місць, інвестуючи в будівництво індустріального парку понад 50 млн євро.