Львів змінюється

У Києві 22-23 квітня відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017». Захищати свої інноваційні проекти у 10 номінаціях приїхали понад 300 учасників з України, Грузії, Азербайджану, Білорусі та Молдови.

У Львові 29 квітня в готелі «Дністер» відбудеться конференція AI&BigData DAY. Подія присвячена новітнім розробкам у сфері штучного інтелекту та розвитку великих даних. Захід відвідає більше 250 учасників з усієї країни, а своїм досвідом для них ділитимуться понад 20 доповідачів.

Сьогодні у Ратуші відбувся брифінг щодо форуму зі стартапів «Інноваційна весна». Прийом заявок триває до 20 травня. Відбір стартапів пройде 21 травня, а найкращі проекти винагородять та представлятимуть 23 травня під час Форуму стартапів «Інноваційна весна».

У понеділок, 24 квітня, з 18.00 до 19.30 год. у бібліотеці, що на вул. Городоцькій, 285, відбудеться відкрита дискусія для жителів Сигнівки про позитивний досвід розвитку районів. Модератором дискусії буде Олександр Шутюк, архітектор, урбаніст, дизайнер, працівник ЛКП «Інститут просторового розвитку».

ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» випустив чергові оновлення для Геопорталу міста Львова. Відтепер в режимі-онлайн львів’яни зможуть переглянути всі рекламні об’єкти, що отримали дозвіл від міста, а також ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості.

Депутати Львівської міської ради затвердили «Програму підтримки заходів з енергозбереження на 2017-2019 роки». Відповідну ухвалу підтримало 52 народних обранці.

На сесії затвердили Програму, метою якої є досягнення світових стандартів надання адміністративних та комунальних послуг, відкритості та доступності влади міста, ефективності управління господарством міста, з використанням інформаційних технологій у всіх сферах життєдіяльності міста.

Сьогодні презентували оновлений Особистий кабінет мешканця м. Львова. Серед оновлень – новий дизайн, можливість звернення до посадовців ЛМР, форма зворотного зв’язку та всі адміністративні послуги міської ради.

В Україні триває загальнонаціональний проект «Школа Енергії», який реалізується Асоціацією Енергоефективні міста України за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств в Україні», що впроваджується компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ», за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Стартував проект для навчання майбутніх учасників Громадського бюджету Львова на 2018 рік, метою якого є активізація львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі», де можна подавати власні проекти та голосувати за запропоновані.