Львів змінюється

У Львові в перші дні квітня пройде конференція «Урбан сади – пермакультура у Львові». Захід проходитиме під час перших вихідних квітня та складатиметься з двох блоків: практичного та теоретичного.

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України. 

На V Форумі місцевого самоврядування відбулася дискусія на тему «Залучення мешканців до розвитку своїх громад на прикладі громадських бюджетів участі». Посадовці та експерти з різних регіонів поділилися досвідом впровадження ініціативи. 

У Львові стартував другий день V Форуму місцевого самоврядування. В рамках першої панельної дискусії Андрій Вишневський, директор ЛКП «Міський центр ІТ», радник міського голови Львова з питань впровадження ІТ, за презентував присутнім проект, що його зараз запроваджує Львів, можливість оплати проїзду в громадському транспорті через смартфон безпосередньо з банківського рахунку.

Триває другий день V Форуму місцевого самоврядування. Відбулася перша панельна дискусія «Електронне врядування та Smart City», де активісти, посадовці та представники експертних середовищ обговорювали ситуацію з електронними сервісами в регіонах.

У суботу, 25 березня, світ відзначає Годину Землі. У Львові заходи щодо події пройдуть за сприяння департаменту розвитку ЛМР. За підтримку ініціатив небайдужі львів’яни отримають подарунки.

У Львові стартує конкурс на ідеї для «Майстерні міста». Темою цьогорічної «Майстерні» є урбаністична децентралізація в межах міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та активістами. Зголошуватися на конкурс зі своєю ідеєю можна до 15 квітня. Відбуватиметься «Майстерня» з 5 по 16 червня.

У неділю, 26 березня, у коворкінгу iHUB Lviv (вул. Замкнена, 9) відбудеться IT-talks 2.0 - зустріч для підлітків, зацікавлених ІТ-сферою. Зустріч покликана мотивувати молодь займатися інформаційними технологіями. Подія передбачає короткі веселі та цікаві виступи професійних спікерів.

У Львові презентували Інноваційний навчальний комплекс «ІТ-освіта» - центр для викладачів та старшокласників, які цікавляться ІТ-індустрією. Призначення комплексу - розробка та реалізація новітніх підходів в освіті у системі підготовки фахівців для ІТ індустрії. Навчальний Комплекс розпочне свою роботу з вересня 2017 року.

Сьогодні в антикафе «CoMMuna» відбулася презентація Геопорталу міста Львова. Проект покликаний висвітлити інформацію про різні сфери життя у форматі електронної карти міста. Захід відвідали журналісти, посадовці ЛМР та міський голова Львова.