Львів змінюється

Сьогодні, 25 квітня, у Львові розпочався ІІІ Форум культурних та креативних індустрій, який стане відкритим майданчиком для дискусії про переваги та ризики розвитку індустрії спадщини в колі експертів, дослідників та практиків, а також нагодою поділитись досвідом у розвитку ресурсів культурної спадщини, визначити можливості та загрози у процесі виробництва продукту спадщини. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко привітав учасників форуму та наголосив на важливості співвласності та співвідповідальності, оскільки саме об’єднання людей можуть конкурувати у сучасному світі.

Український форум центрів спільного обслуговування відбудеться 26 квітня в головному офісі компанії SoftServe, вул. Садова 2Д, Львів. На Форумі будуть обговорюватися перспективи Львова і всієї України стати одним з ключових місць, обраних для розташування Центрів спільного обслуговування та аутсорсингу бізнес-процесів в цьому регіоні.

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (Lvbs) запрошує представників на восьму щорічну візійну міжнародну конференцію на тему інновацій у підприємництві «Intro-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу?», що відбудеться 24 квітня.

Cтартував новий сезон GDG DevFest Ukraine – найбільшої у Центральній та Східній Європі конференції, спрямованої на вивчення технологій Google. Цьогоріч вона відбуватиметься у Львові впродовж 12-13 жовтня та збере понад 1000 інженерів, менеджерів і підприємців, аби обговорити останні новини зі світу Android, Web і Cloud.

У Шевченківському районі міста Львова, зокрема у Рясному-1, облаштували сучасний громадський простір. Станом на сьогодні там потрібно ще посіяти газонну травичку та висадити дерева. Усі роботи, окрім озеленення, завершено. Облаштовували простір згідно з проектом ЛКП «Інститут просторового розвитку».

Завтра, 12 квітня, у світі відзначатимуть День ділової гостинності (Global Meetings Industry Day). Львів долучиться до святкування вперше. Цього дня ЛКП «Львівське конференц-бюро» спільно з творчим партнером «Pro Lviv With Love» запрошують представників сфери та всіх зацікавлених на атмосферний вечір у стилі українського ретро – «Бізнес починається із зустрічі».

Торік, в період з 10 червня до 10 липня, КУ «Інститут міста» провів дослідження показників якості життя у Львові. Було опитано 1200 мешканців Львова віком від 18 років. Мета дослідження - простежити динаміку основних показників якості життя у Львові, згідно з авторською методикою КУ «Інститут міста», яку вперше розробили 2013 року. Усі індикатори якості життя мешканців міста Львів – це критерії ефективності діяльності управлінців різних сфер. 93% опитаних респондентів пишаються тим, що мешкають у Львові.

У Львові 24 квітня відбудеться восьма щорічна візійна конференція на тему інновацій у підприємництві «Intro-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу?».

У Львові впродовж 19-20 квітня триватиме Весняний Діловий Форум «Точка опори». Мета форуму: з допомогою експертних досліджень визначити стан та перспективи розвитку економіки України в короткостроковій та середньостроковій перспективі.

Вчора, 28 березня, у Львові понад 30 представників локальних та міжнародних IT компаній зібралися на зустріч із експертами PwC Україна. Захід присвячено новому Регламенту ЄС Про захист персональних даних (GDPR) та його впливу на бізнес в Україні.