Львів змінюється

У середу, 16 серпня, о 18:30 год. у приміщенні Logos IT Academy (вул. І. Франка, 61 (6 поверх) відбудеться відкриття проекту «Вікно можливостей». Проект реалізовує управління інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради. проект полягає у навчанні комп’ютерної грамотності мешканців міста Львова.

Львівський ІТ Кластер разом з соціологічною агенцією Фама розпочинає другий етап масштабного дослідження IT Research, яке має на меті показати, який економічний вплив ІТ галузь має на інші сфери міста. Усіх, хто працює в ІТ індустрії Львова, просять долучатись до заповнення опитувальної форми.

Сьогодні Львівська міська рада підписала Меморандум про приєднання до електронної системи ProZorro.Продажі.

На вул. Зубрівській – Морозній тривають роботи з облаштування громадського простору. Ці роботи мають завершити цьогоріч. Як розповіла Олександра Сладкова, начальник відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку», громадський простір матиме таку підсвітку, як на пл. Митній.

Альтернативний до переповнених центральних вуличок простір FESTrepublic, був відкритий 14-16 липня протягом усіх вихідних. Понад 2,5 тис. людей відвідали !FESTrepublic Weekend.

У межах спільного українсько-німецького проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова" (GIZ та ЛМР) 25-29 липня відбудеться тематичний тиждень заходів, присвячений інтегрованому плануванню громадського простору.

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось підписання меморандуму щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року. Метою цього Меморандуму є встановлення процедури взаємодії, зміцнення ділових зв’язків та розвитку взаємного співробітництва між Громадською організацією «Креативне місто», ТОВ «Прорив» та комунальною установою Інститутом міста.

У Львівській міській раді відбулось підписання меморандуму щодо співпраці з розробки стратегії прориву міста Львова до 2027 року.

З вересня на факультеті прикладної математики Львівського національного університету імені Івана Франка запускають програму Data Science, що з’явиться за сприяння Lviv IT Cluster.

Lviv IT Cluser спільно з соціологічною агенцією ФАМА розпочав роботу над ґрунтовним соціологічним дослідженням IT Research 2017, яке має на меті показати який економічний плив ІТ галузь має на інші сфери. До участі у цьогорічному дослідженні можуть долучитись усі львівські ІТ компанії.