На «VI Майстерні міста» відбулося 150 заходів спрямованих на вирішення актуальних питань для розвитку Львова

В п’яницю, 16 червня, відбулося святкове закриття VI-го урбаністично-культурного проекту «Майстерня міста». «Майстерня» тривала з 5 по 16 червня. Протягом цих днів відбулося з 150 заходів, які були спрямовані на вирішення актуальних питань для розвитку міста Львова, та мали різний формат і цільову аудиторію.

КУ «Інститут міста» став організатором «VI Майстерні міста» у Львові, яка у цьому році фінансово підтримала 47 ініціатив, що виявили бажання змінити місто Львів: чи то облаштувати подвір’я, чи змайструвати вуличні меблі або ж створити унікальний стрітарт. Виконання робіт відбувалося в період діяльності «Майстерні міста», і практичні результати цих проектів було запрезентовано у головному павільйоні на вул. Валовій, 18а.

«Майстерні міста 2017» стала особливою, адже два тижні в місті діяли 5 міні-майстерень (це окрім головного павільйону). Різні дискусії та майстер-класи, воркшопи і театральні виступи були проведені в Рясне, Замарстинові, на Сихові, Левандівці та Рогатці.

Як зауважив Олександр Кобзарев, директор КУ «Інституту міста», цьогорічна «Майстерня» стала хорошим прецедентом у сфері активного залучення районів, громад міста до локальних змін та точкових проектів для міста. Це - платформа, де потрібно створювати рішення та напрацьовувати важливі для міста проекти.

«Неймовірно насичені два тижні цьогорічної «Майстерні» дуже швидко промайнули. Велика кількість небайдужих активних містян долучилися до сотні подій, які, на правду, змінюють наше місто. Ми так багато говорили, творили та пропонували, аби наше місто розвивалося якнайкраще, розвивалося за актуальними принципами та за участю всіх зацікавлених сторін», - зазначила Марта Гладка, менеджер проекту «Майстерня міста 2017», КУ «Інститут міста».

«Приємно було спостерігати таку динаміку активностей в мандрівному павільйоні «Майстерні». Наш експеримент справді був вдалий! Багато запитань та схвальних відгуків ми отримували всі ці дні в районах міста, де побувала «Майстерня». Наша команда хотіла понад усе створити атмосферу дискусій та обговорень. І це було. Все вдалося. «Майстерня міста» цього року знову добре виконала свою функцію - вона дійсно стала хорошим майданчиком для актуальних подій, для спілкування та обміну досвідом», - додав Тарас Гакавчин, менеджер проекту «Майстерня міста 2017», КУ «Інститут міста».

Нагадаємо, проект «Майстерня міста’17» реалізовується командою Інституту міста за фінансової підтримки проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» GIZ, Інституту лідерства та управління УКУ та призового фонду Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку.

https://www.facebook.com/maisterniamista/