Львів міжнародний

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Генеральним Консулом Словацької Республіки в Ужгороді Мірославом Мойжітою. Сторони обговорили можливості співпраці двох країн, напрямки розвитку співпраці зі Львовом та актуальну ситуацію в місті.

У неділю, 18 червня, відбувся перший рейс за напрямом Берлін-Львів-Берлін авіакомпанії Wizz Air. О 13.45 год Wizz Air прибув у Львів з 167 пасажирами на борту та відлетів зі 173 пасажирами у зворотному напрямку Львів-Берлін. 

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про погодження встановлення споруди поста охорони порядку біля будівлі Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Віце-прем’єр-міністром, Міністром культури та національної спадщини Республіки Польща Пьотром Глінські, на якій обговорили співпрацю України й Польщі у сфері культури, майбутню реалізацію спільних проектів, а також актуальні проблеми. Наприкінці зустрічі міський голова вручив Пьотру Глінські ювілейну монету ім. Короля Данила Галицького.

Сьогодні у Пикуличах відбулось свято української національної пам’яті. Захід провели за ініціативи Об’єднання українців у Польщі та Греко-католицької парафії Св. Івана Хрестителя. Від міста Львова участь у заходах взяли міський голова Львова Андрій Садовий, депутати Львівської міської ради Юлія Хомчин, Оксана Рубай, Юрій Мельник, депутати ВРУ Лев Підлісецький, Тарас Пастух з дружиною, Ірина Подоляк, Семен Семенченко, Оксана Юринець, а також працівники Львівської міської ради. 

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Головою Українського Конгресового комітету США Андрієм Футеєм та Установчим Президентом Американської Ради з питань зовнішньої політики (AFPC) Германом Перчнером, на якій обговорили політичну ситуації в Україні: російсько-українську війну; сміттєву блокаду у Львові, а також можливості співпраці міста зі США та українською діаспорою в Америці.

Сьогодні у Львові перебуває доктор Ганс-Герт Пьоттерінг, колишній Президент Європейського парламенту і голова Фонду Конрада Аденауера. Він брав участь у другій німецько-українській конференції партнерства між територіальними громадами на тему «Виклики і синергічні ефекти співпраці в рамках тристоронніх партнерств», а також у літературному читанні міжнародної конференції «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність». Також доктор Ганс-Герт Пьоттерінг зустрівся з міським головою Львова та залишив запис у Книзі почесних гостей Львова.

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької сьогодні відбувся урочистий захід літературної конференції «Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність», організатором якої є Фонд Конрада Аденауера. Серед гостей конференції – голова Німецького Бундестагу і заступник голови Фонду Конрада Аденауера, професор, доктор Норберт Ламмерт, міністр культури України Євген Нищук, міський голова Львова Андрій Садовий, голова ЛОДА Олег Синютка, голова ЛОР Олександр Ганущин.

Львів розширює міжнародне партнерство в сфері енергоефективності і впровадження зелених технологій. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий та мер Фрайбурга д-р Дітер Саломон підписали угоду про співпрацю між міськими управліннями щодо енергетичної оптимізації окремих районів міста Рясне 1, Рясне 2 та Кам’янка.

Львів розвиває співпрацю з Фрайбургом в енергетичному напрямку. Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий та мер міста Фрайбурга д-р Дітер Саломон підписали угоду про співпрацю між міськими управліннями щодо енергетичної оптимізації окремих районів міста Рясне 1, Рясне 2 та Кам’янка. Це підвищить енергоефективність у цих мікрорайонах, включаючи інтеграцію відновлюваних видів енергії, а також сприятиме розумінню, що правильне споживання енергії економить кошти і ресурси. Як зазначив д-р Дітер Саломон, представники делегації вже побували у Рясному і визначили перший будинок, де реалізують заходи з енергозбереження. Мери міст також обмінялися подарунками, а мер Фрайбурга залишив запис у Книзі почесних гостей міста Львова.