Львів міжнародний

Сьогодні, 17 серпня, представники Львівської міської ради зустрілися з делегацією з міста Тбілісі (Грузія). На зустрічі обговорили співпрацю міст з 2013 року, майбутні спільні проекти, а також досвід міст у сфері туризму, культури, ІТ.

Сьогодні, 16 серпня, відбулась зустріч заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка та начальника управління безпеки міста Юрія Діля з координатором регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні Матцом Люнгвальдом, на якій обговорили роботу Центру безпеки міста, реалізовані схожі проекти у інших країнах, а також можливості співпраці та створення спільного офісу у Львові.

Сьогодні, 15 серпня, місто Люблін (Республіка Польща) святкує 700 років від того дня, коли місто отримало Магдебурзьке право. Делегація зі Львова долучилася до святкування, під час якого Львів та ще тридцять одне місто-партнер Любліна отримали медалі 700-річчя.

Сьогодні, 14 серпня, відбулась зустріч заступника міського голови Львова з питань розвитку з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні та Почесним Консулом Канади у Львові, на якій обговорили досвід країн у сфері освіти, культури, ІТ, а також найближчі проекти, які згодом будуть реалізовані у Львові.

Сьогодні, 9 серпня, на вул. Винниченка, 12 відкрили Почесне Консульство Королівства Нідерландів у Львові. В церемонії відкриття Консульства взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхаувер, Почесний Консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук, міський голова Львова Андрій Садовий та перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський.

Відкрито голосування для визначення переможця Національного рейтингу «Кращий аеропорт України» та «Кращий авіаперевізник». Долучитись до інтернет-опитування можна за посиланням: http://contest.aviaspravka.com.ua/ua/

Делегація зі Львова переймає досвід поводження з ТПВ міста Вільнюс. Відтак, учасники делегації зустрілись з заступник міського голови з питань ТПВ м. Вільнюс, ознайомились з роботою сміттєсортувальної станції м. Вільнюс.

Міський голова Львова фіналізував перемовини з Членом Ради Нижньосілезького Воєводства Тадеушем Самборським, під час яких обговорили проведення у Львові 15-17 вересня Днів Нижньої Сілезії. 

Сьогодні, 17 липня, відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбати, на якій обговорили вплив на Львів Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, стратегію Львівської міської ради для залучення та приваблення інвестицій, ключові сектори міської промисловості, політичну ситуацію в Україні, у Львові та загальну співпрацю міста з Європейським Союзом. 

Міський голова Львова Андрій Садовий переконаний, що авіакомпанію Ryanair можна повернути в Україну. Для Львова відкриття 7 напрямків, які планувала компанія, - це 2 млрд грн в рік для малого та середнього бізнесу.