Львів міжнародний

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з головою Представництва НАТО в Україні та Директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим. Під час зустрічі обговорили питання відносин України та НАТО, роботи Представництва НАТО в Україні, інвестиційний клімат у Львові, впровадження реформ на міському та загальнодержавному рівні.

Сьогодні, 1 листопада, міський голова Львова зустрівся з керуючим партнером консалтингової компанії PwC в Україні Річардом Поллардом. На зустрічі обговорили намір компанії PwC відкрити у Львові Центр надання послуг, що прийме на роботу понад 350 працівників та стане першим у місті центром надання професійних послуг найвищої якості.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу, під час якої обговорили можливості співпраці між Львовом та містами Кореї у напрямку транспорту, впровадження електронного квитка, медицини.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Саматом Ордабаєвим. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці між містами України та Казахстану, зокрема співпрацю зі Львовом в галузі високих технологій.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з учасниками Австрійського бізнес-кола, під час якої обговорили залучення до Львова інвестицій з Австрії та розвиток бізнес-проектів у Львові.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Надзвичайним та Повноважним Послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем. Під час зустрічі обговорено питання німецько-українських двосторонніх відносин, подальшу співпрацю зі Львовом і загальну політичну ситуацію в Україні.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Головою Місії Комітету Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманом, під час якої обговорили співпрацю та реалізацію спільних проектів.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з молодими аташе з Берлінської дипломатичної академії. Зустріч відбулася у межах навчального візиту до України. До зустрічі також долучився заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Кращі фахівці індустрії гостинності у Львові. Цими днями в нашому місті проходить Львівський туристичний форум. Сьогодні в рамках цих заходів відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з консультантом Gaining Edge зі Сербії Мілошем Міловановічем. Під час зустрічі обговорили будівництво у Львові багатофункціонального комплексу (конференц-центру та виставкового залу).

Сьогодні відбулась зустріч заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка з польовим радним з питань захисту Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Представництво в Україні Асель Ормоновою. Під час зустрічі обговорили співпрацю міста Львова з містами й країнами, стратегію розвитку міста, ситуацію з переселенцями зі сходу та Криму. На зустрічі також проговорили питання участі Львова у ініціативі «Міста солідарності» та пропозиції об'єктів, які влада міста може виділити для вирішення проблем внутрішньо-переміщених осіб відповідно до політики Львівської міської ради з питань інтеграції внутрішньо-переміщених осіб.