Львів міжнародний

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольським, який офіційно приступив до виконання обов’язків. Сторони обговорили можливості співпраці між Львовом та Польщею, а також поспілкувались про поточну економічну і політичну ситуацію.

У неділю, 30 квітня, о 19.00 год у Львівському органному залі відбудеться концерт «Maestro Kuijken & Collegium» - у рамках святкування 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Бельгією. За сприяння посольства Королівства Бельгія.

Сьогодні у Львові на вул. Саксаганського, 1 на фасаді будинку відкрили інформаційну таблицю Почесного Латвійського Консульства. Захід відбувся в рамках проекту «Дипломатичний Львів». Участь у відкритті взяли міський голова Львова Андрій Садовий, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс та Почесний Консул Латвійської Республіки у Львові Володимир Гарцула.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Генеральним Консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольським, який офіційно приступає до виконання обов’язків зі суботи. Сторони обговорили можливості співпраці між Львовом та Польщею, а також поспілкувались про поточну економічну і політичну ситуацію. За словами Рафала Вольського, Польща зацікавлені інвестувати у Львів та реалізовувати спільні культурно-науково-суспільні проекти.

Сьогодні відбувся візит Надзвичайного та Повноважного посла Фінляндії в Україні Юха Віртанена до Львова. Під час зустрічі з міським головою Андрієм Садовим обговорили можливості співробітництва, залучення інвестицій, сучасну політичну ситуацію в країні та проблеми, які є актуальними у Львові зараз.

Сьогодні відбулась зустріч голови Представництва ЄС в Україні Хюго Мінгареллі з міським головою Андрієм Садовим, на якій обговорили можливості співпраці та поточну економічну й політичну ситуацію в Україні. Також голова Представництва ЄС в Україні залишив запис у Книзі почесних гостей міста Львова.

Сьогодні, 17 березня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Македонії в Україні Столе Змейкоським. Сторони обговорили можливості поглиблення економічної співпраці між Львовом і Республікою Македонія, поспілкувались про перспективи співпраці в культурному і туристичному напрямках, а також про ситуацію в Україні загалом.

Сьогодні відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового з віце-президентом міста Белхатув (Польща) Іренеушем Овчареком, на якій обговорили подальшу співпрацю.

Відбулась зустріч міського голови Львова з Регіональним радником програми «U-lead» Кетлін Крюгер, на якій обговорили програму впровадження реформи децентралізації в Україні. Ряд проблем та пропозицій буде винесено на обговорення на Форумі місцевого самоврядування.

У рамках візиту до України делегація японських підприємців прибула до Львова. У Ратуші для інвесторів відбувся бізнес-семінар за участю посадовців та бізнес-кіл Львова. Завтра делегація вирушить на екскурсії підприємствами міста.