Комунальна власність

Управління комунальної власності ЛМР інформує про намір передати в оренду чотири об’єкти нерухомого майна. В управлінні наголошують, що заява повинна обов’язково містити пропозицію про цільове використання об’єкта оренди на термін 5 років.

Управління комунальної власності оголошує комерційний та некомерційний конкурси з метою надання в оренду  вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності, терміном на 5 років. Заяви на участь в конкурсі приймаються до 28 квітня 2018 включно через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч надалі ЦНАП), або через його територіальні відділення (по районних адміністраціях м. Львова) згідно робочого графіку.

Сьогодні, 13 квітня, з аукціону у Львові продали нежитлові приміщення першого поверху, загальною площею 25,9 кв. м., на вул. Городоцькій, 265. В аукціоні змагалися четверо претендентів, і під час торгів ціну продажу вдалось збільшити майже вдвічі.

Виконавчий комітет затвердив рішення «Про передачу приміщень гуртожитку у будинку № 5 на вул. Є. Плужника у власність територіальної громади м. Львова». Відповідно Шевченківська районна адміністрація має підготувати та подати на розгляд сесії міської ради відповідний проект ухвали.

Управління комунальної власності ЛМР інформує про продаж на аукціоні 9 об'єктів малої приватизації комунальної власності м. Львова. Серед запропонованих об'єктів, на аукціон виставлено нежитлові приміщення четвертого поверху загальною площею 293,1 кв. м., що на пл. А. Міцкевича, 6/7. Початкова вартість цього об'єкта становить 9 102 480 гривень з ПДВ. 

У п’ятницю, 23 березня, управління комунальної власності ЛМР провело черговий аукціон з продажу об'єктів малої приватизації. На аукціоні продано чотири об'єкти: два приміщення на пл. Соборній, 17, нежитлові приміщення на вул. Пекарській, 1-ц та на вул. С. Бандери, 28.

Сьогодні, 22 березня, під час сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.12.2017 № 2692 «Про надання Посольству Чеської Республіки в Україні в оренду нежитлових приміщень на вул. І. Виговського, 79». Зокрема, договір оренди буде укладено до 30 квітня 2018 року. «За» проголосував 51 депутат.

Охочі отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 5 квітня включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку ЛМР через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч, надалі - ЦНАП), або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова) згідно робочого графіку – для юридичних осіб і суб’єктів підприємницької діяльності.

Управління комунальної власності Львівської міської ради повідомляє про намір передати в оренду 8 об’єктів нерухомого майна. Особи, які бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 21 березня 2018 включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч, надалі - ЦНАП) або через його територіальні відділення (при районних адміністраціях м. Львова).

Як повідомили в управлінні комунальної власності ЛМР, сьогодні, 2 березня, відбувся черговий аукціон з продажу об'єктів нерухомого майна комунальної власності м. Львова. На аукціоні продано три нежитлові приміщення на вул. Академіка А. Павлова, 5, на вул. Д. Донцова, 17 та на вул. Ковельській, 50.