Комунальна власність

Управління комунальної власності Львівської міської ради опублікувало інформацію про майже 2 тисячі договорів оренди на нежитлові об’єкти комунальної власності. Усю інформацію можна переглянути на Порталі відкритих даних Львова.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж з аукціону сім приміщень. Зокрема, приміщення на пл. А.Міцкевича, 6/7, вул. С.Наливайка, 5, вул. М.Рильського, 4, вул. Чернігівська, 4, вул. Академіка С.Рудницького, 30, вул. Д.Карбишева, 8, вул. Братів Міхновських, 18. Аукціон відбудеться 21 квітня. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 14 квітня.  Охочих закликають до купівлі об’єктів.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж з аукціону нежитлового приміщення на вул. Є. Коновальця, 88. Аукціон відбудеться 24 лютого. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 21 лютого.  Охочих закликають до купівлі привабливого об’єкту.

З метою впорядкування пішохідного руху на перехресті вулиць Стрийська, 45 – В. Великого та передачі у комунальну власність підземного переходу, Львівською міською радою було подано клопотання у Господарський суд Львівської області про вирішення питання щодо передачі підземного переходу у власність територіальної громади м. Львова. Також місто готове профінансувати усі ремонтні роботи по цьому об’єкту.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж з аукціону сім об’єктів малої приватизації комунальної власності Львова. Аукціон відбудеться 24 лютого. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 21 лютого.

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж 9 об’єктів комунальної власності міста за зниженою ціною. Аукціон відбудеться 19 грудня. Кінцевий термін прийому заяв для участі в аукціоні – 12 грудня

Рада внесла зміни до ухвали «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території Львова». Таким чином, із Комплексної схеми вилучили 30 МАФ, а також додали до неї 1 новий. За відповідне рішення проголосували 52 депутати.

Місто продає з аукціону привабливе нежитлове приміщення у центрі Львова – на вул. М.Коперника, 12. Аукціон відбудеться 9 грудня. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 5 грудня. Усіх охочих запрошують долучатись до акціону, і придбати унікальних 111 кв.м. 

Депутати міської ради затвердили нове «Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення». Відтак, орендарі малих архітектурних форм та відкритих літніх майданчиків сплачуватимуть за оренду конструктивних елементів благоустрою рівноцінно з орендою земельних ділянок. 

Управління комунальної власності Львівської міської ради виставило на продаж з аукціону восьми об’єктів малої приватизації комунальної власності Львова. На аукціон виставлені приміщення на вул. Авіаційній, 7-б, Братів Міхновських, 18, С.Бандери, 43, Науковій, 59-61, С.Бандери, 2, Є.Поповича, 5, Т.Шевченка, 150, Л.Долинського, 2. Аукціон відбудеться 19 грудня. Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 12 грудня.