Комунальна власність

Управління комунальної власності Львівської міської ради повідомляє, що передаються в оренду 14 нежитлових приміщень. Усім охочим отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, потрібно скерувати до 1 лютого включно заяву про свій намір укласти договір оренди. Заяву про укладення договору потрібно подати через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл. Ринок, 1, вхід праворуч, надалі - ЦНАП) або через його територіальні відділення.

Сьогодні, 22 грудня, відбувся аукціон з продажу об’єктів нерухомого майна, організований управлінням комунальної власності Львівської міської ради. Більшість виставлених на продаж об’єктів отримали свого покупця. Йдеться про чотири нежитлові приміщення за адресами: вул. І. Грабовського, 6-а, пл. Соборна, 17, вул. Городоцька, 147 та вул. Медової Печери, 67.

Сьогодні, 21 грудня, на пленарному засіданні Львівської міської ради проголосували ухвалу, згідно з якою НСОУ «Пласт» виділять нежитлові приміщення на вул. І.Крип’якевича, 2 у Винниках.

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за ухвалу «Про приватизацію способом продажу на аукціоні нежитлових приміщень на вул. Лесі Українки, 15». Це нежитлові приміщення першого поверху та підвалу, загальною площею 162,9 кв. м. Ухвалу підтримали 52 депутати.

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 23.03.2017 № 1727 «Про приватизацію способом викупу нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4». Ухвалу підтримали 50 депутатів.

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за надання комунальному некомерційному підприємству «Стоматологічна поліклініка № 1» в оренду нежитлових приміщень на просп. Червоної Калини, 57. Приміщення, загальною площею 869,8 кв. м. надано підприємству для розміщення стоматологічних кабінетів. За ухвалу проголосували 54 депутати.

Сьогодні під час сесії депутати проголосували за надання громадській організації «Кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові» в оренду нежитлових приміщень на вул. А. Тесленка, 4. Приміщення, загальною площею 519,9 кв. м., надано для статутної діяльності організації. «За» проголосували 52 депутати.

Сьогодні під сесії міська рада прийняла ухвалу «Про звільнення у 2018 році від сплати орендної плати за землю релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів». Зокрема, щодо надання пільг зі сплати орендної плати за землю на наступний рік, до мерії звернулися 7 неприбуткових установ. За ухвалу із доповненнями проголосувало 57 депутатів.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 630 одиниць громадського транспорту, з них трамваїв – 70, тролейбусів – 54. Випуск машин на маршрути ще триває.

Управління комунальної власності Львівської міської ради має намір передати в оренду 8 об’єктів нерухомого майна. Охочих отримати об’єкти у користування на підставі договору оренди, рекомендують повідомити до 30 грудня включно, скерувавши заяви про укладення договору до управління комунальної власності через Центр надання адміністративних послуг м. Львова.