ОСББ

Управління комунальної власності Львівської міської ради провело нараду щодо врегулювання питань, які виникають при передачі нежитлових приміщень у випадку створення об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Участь у нараді взяли представники депутатського корпусу Львівської міської ради, представники виконавчих органів, громадської ради, голова ОСББ.

У Львові у 1214 будинках створено 1158 ОСББ, з них у Галицькому районі міста – 130 ОСББ, у Сихівському – 241 ОСББ, у Франківському – 214 ОСББ, у Залізничному – 153 ОСББ, у Шевченківському – 209 ОСББ, у Личаківському – 211 ОСББ.

Станом на сьогодні у Львові у 1071 будинку створено 1030 ОСББ, з яких за 11 місяців 2017 року створено 119 ОСББ у 135 будинках.

Як повідомили у КУ «Інститут міста», 24-25 листопада у Львові вже увосьме відбувався форум ОСББ. Більше 100 учасників зі всієї України долучилися до дводенної роботи. Впродовж всього форуму учасники активно працювали над формулюванням пропозицій до резолюції, як підсумкового документу роботи, який надіслано до центральних органів влади.

В суботу, 25 листопада, у Львові відбудеться VIII Всеукраїнський форум ОСББ. Захід проводять для створення якісної комунікаційної платформи обміну досягненнями та можливостями змін у галузі житлового господарства між усіма впливовими групами: представниками ОСББ, владою, бізнесом, експертами. Як повідомили у Ресурсному центрі ОСББ Львівської міської ради, станом на 1 листопада у Львові є 1189 ОСББ, які охоплюють 1237 житлових будинків. Динаміка створення ОСББ у Львові позитивна.

У Львівській міські раді завтра, 22 листопада, у приміщенні великої сесійної зали (каб. 202) о 14.30 год (реєстрація о 14.00 год) відбудеться черговий навчальний семінар на тему «Основні спекти нового законодавства в галузі житлово-комунального господарства».

У суботу, 25 листопада, відбудеться VIII Всеукраїнський форум ОСББ з метою створення якісної комунікаційної платформи задля обміну досягненнями та можливостями змін у галузі житлового господарства між усіма впливовими групами: представниками ОСББ, владою, бізнесом, експертами.

Метою цьогорічного Форуму є створення якісної комунікаційної платформи задля обміну досягненнями та можливостями змін у галузі житлового господарства між усіма впливовими групами: представниками ОСББ, владою, бізнесом, експертами.

З 2016 року розпочався новий Модельний проект «Німецько-українські енергоефективні будинки», що реалізовується за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини. У цьому проекті взяло участь два львівських будинки ОСББ: «Надія-НЛ» (вул. Нечуя Левицького, 19) та «Вишня» (вул. Скрипника, 7).

Львівська міська рада, відділ супроводу ОСББ спільно з АТ «Гал-Експо», запрошує голів правлінь ОСББ, ініціативних осіб зі створення ОСББ взяти участь у безкоштовному навчальному семінарі «Діяльність ОСББ, планування заходів з термомодернізації будинку та джерел фінансування на проведення робіт з енергозбереження».