Транспорт

Від початку квітня евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик було доставлено 61 автомобіль. Окрім цього, понад 600 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вихідні, 21-22 квітня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 45 порушень правил дорожнього руху.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 621 одиниця громадського транспорту, серед них 70 трамваїв та 55 тролейбусів.

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», на підприємстві замовили додатковий тираж тридцятиденних абонементів на проїзд у громадському електротранспорті міста. Картки надійдуть у реалізацію уже 26 квітня.

Як повідомив директор АТП-1 Орест Хамула, сьогодні трапився неприємний інцидент – на кінцевій зупинці біля ТЦ «Кінг Крос Леополіс» побили водія маршруту №3А. Водія забрали у міську 8-му клінічну лікарню, після надання медичної допомоги, відпустили додому. За цим фактом працює поліція.

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», на підприємстві замовили додатковий тираж тридцятиденних абонементів на проїзд у громадському електротранспорті міста. Картки надійдуть у реалізацію уже 26 квітня.

В управлінні транспорту ЛМР зазначають, що водії маршруток повинні з повагою ставитися до усіх пасажирів. Причини інциденту між водієм маршруту № 43 і пасажирами будуть з’ясовувати та вживати заходів для запобігання таких ситуацій.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 19 квітня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 37 порушень правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 622 одиниці громадського транспорту, серед них 70 трамваїв та 55 тролейбусів.

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про затвердження програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування міста Львова».