Транспорт

Впродовж 1-22 січня евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик на вул.Конюшинна, 15 було доставлено 54 автомобілі. Ще понад 300 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 607 одиниць громадського транспорту, серед них - 64 трамваї та 54 тролейбуси.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за минулі вихідні, 20-21 січня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 40 порушень правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на заборонених місцях.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 484 автобусів та електротранспорт.

Впродовж 1-21 січня евакуаторами ЛКП «Муніципальна варта» на арештмайданчик на вул. Конюшинна, 15 було доставлено 53 автомобілі. Ще понад 300 водіїв було оштрафовано без евакуації транспортного засобу.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 10.00 год ранку в місті на маршрутах працює 455 одиниць громадського транспорту, з них трамваїв – 54, тролейбусів – 47. Випуск машин на маршрути ще триває.

Вчора, 20 січня, було оштрафовано без евакуації транспортного засобу 11 водіїв, які припаркували машини у заборонених місцях.

Як повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, в кінці січня – першій декаді лютого буде оголошено конкурс на визначення перевізників на міських маршрутах Львова.

Львівська міська рада не підтримує рішення приватних перевізників щодо запровадження оплати за проїзд у транспорті пенсіонерами, тому вже сьогодні скерує листа до управління Укртрансбезпеки у Львівській області з вимогою перевірити дії приватних перевізників та вжити усіх необхідних заходів. Як наголосив під час брифінгу заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак на комунальних міських маршрутах пільга на проїзд пенсіонерів залишається.

Львівська міська рада не підтримує рішення приватних перевізників щодо запровадження оплати за проїзд у транспорті пенсіонерами. У Львові діє затверджений рішенням виконавчого комітету тариф оплати проїзду у громадському транспорті: 5 грн – в автобусах та 3 грн – в електротранспорті. Про це під час брифінгу повідомив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак. Також він зазначив, що місто вже сьогодні скерує листа до управління Укртрансбезпеки у Львівській області з вимогою перевірити дії приватних перевізників та вжити усіх необхідних заходів.