Транспорт

У Львові на зупинках електротранспорту є інформаційні табло, на яких повинна відображатися година та інформація про час доїзду трамвая на певну зупинку. Зараз ці табло не працюють. Найближчим часом, як зазначив міський голова Львова, це питання буде вирішено.

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, два роки у Львові курсують нічні маршрути. З 1 липня 2015 року розпочали роботу 7 нічних маршрутів. На сьогодні найбільшим попитом користується маршрут 4Н, який курсує із Залізничного вокзалу на Сихів. 

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», вчора о 21.15 год на вул. Стуса сталася трамвайна ДТП. Ніхто з пасажирів та пішоходів не постраждав. О 22.32 год рух електротранспорту було відновлено.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за останні три дні працівники відділу оперативного реагування зафіксували чергові порушення правил паркування. Найпоширеніші порушення правил паркування - це паркування на місцях для інвалідів, паркування на пішохідних переходах та тротуарах.

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, продовжено термін перекриття руху транспортних засобів по вул. Митрополита Андрея до 24.00 год. 28 червня.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, мешканці міста не зможуть платити за проїзд в електротранспорті за підвищеними тарифами. Якщо коригування і можливе, то лише у частині підвищення заробітної плати, яка є складовою тарифу за проїзд. Мер також звернув увагу на проблему безоплатного проїзду в електротранспорті.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за останні три дні (23-25 червня) цього тижня працівники підприємства зафіксували чергові порушення правил паркування. Найпоширеніші порушення правил паркування - це паркування на місцях для інвалідів, паркування на пішохідних переходах та тротуарах.

Порушення правил паркування транспортних засобів стає причиною уповільнення руху транспорту. Найпоширеніші порушення правил паркування - це паркування на місцях для інвалідів, паркування на пішохідних переходах та тротуарах.

ЛКП «Львівелектротранс» потребує на роботу 90 водіїв – 30 осіб на трамваї та 60 осіб на тролейбуси. Загалом на балансі підприємства 209 одиниць рухомого складу. Торік силами підприємства вдалось капітально відремонтувати 5 трамваїв та 4 тролейбуси.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на вул. Митрополита Андрея, впродовж 24 - 26 червня (з суботи до понеділка) тролейбусні маршрути № 2, 9, 7, 10, 12 курсуватимуть за частково зміненими маршрутами.