У Львівській Політехніці презентують конкурс на розробку універсального студентського електронного квитка

У Львівській політехніці 19 квітня о 12 год. відбудеться прес-конференція щодо старту Конкурсу на розробку єдиного студентського електронного квитка, який поєднуватиме функції студентського, читацького, електронного квитка для транспорту та інших видів ідентифікаційних студентських документів, платіжної картки, а також картки лояльності споживача більшості бізнес-структур міста. Такий квиток дозволить студентам суттєво економити кошти, отримавши лише один квиток на безліч послуг, а також це зручність у використанні єдиного квитка, економія часу та участь у програмах лояльного бізнесу.

Конкурс розпочався 3 квітня та триватиме до 28 квітня, коли і будуть названі переможці, чий проект оберуть для реалізації. Місце проведення та час: Львів, вул. Ст. Бандери, 12, Головний корпус Львівської політехніки, ауд. 204, 12.00.

У прес-конференції візьмуть участь: Назар Подольчак (СЕО Tech StartUp School, директор Бізнес Інноваційного Центру), Дмитро Федасюк (проректор з навчально-виховної роботи Національного університету «Львівська Політехніка»), Володимир Фальчук (заступник директора західного головного регіонального управління Приватбанку), Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку), Наталя Бунда (директор Департаменту розвитку ЛМР).

Організатори Конкурсу: Tech StartUp School, Львівська політехніка, Львівська міська рада

Контактна особа:  Подольчак Назар Юрійович, Tech StartUp School, тел. 0322582281

тел. моб 0681373037

Просимо представників ЗМІ зголоситися до участі у прес-конференції до 10.00 год. 19 квітня 2017 року за телефонами: 050 830 50 39, 073 067 03 00 (Олександра, Леонід).