«Ми вже сьогодні працюємо над тим, щоб проектувати наступний етап трамваю», - А. Садовий про продовження трамвайної колії зі Сихова до стадіону

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію щодо трамваю на Сихів та усунення виявлених недоліків. Мер зазначив, що дрібні технологічні недоліки будуть усувати підрядники. Натомість, місто вже зараз розпрацьовує проект продовження трамвайної колії по вул. Вернадського до стадіону «Арена Львів» та до вул. Кн. Ольги.

«Трамвай їздить. Фахівці виявили одну малу технологічну дрібницю. Думаю, вони її виправлять. Ми вже сьогодні працюємо над тим, щоб проектувати наступний етап трамваю, щоб ми могли цим прекрасним трамваєм з центру, заїхавши на Сихів, через пр. Червоної Калини, по вул. Вернадського їхати до стадіону і через кільце їхати до шляхопроводу на вул. Кн. Ольги. Це буде таке велике кільце.

Якщо не будувати нові дороги, то місто не має розвитку. Будь-яка нова дорога – це інвестиції, люди вкладають кошти, це податки. Якщо не вкладати кошти в трамвайні колії, якщо не купувати новий транспорт, не будувати дороги – місто не буде розвиватись. Які були дискусії, чи взагалі будувати цей трамвай на Сихів. 95% людей не вірили, що він буде збудований. Потім всі рахували гроші, зараз вже ніхто нічого не рахує. Всі є разом, всі разом будували і всі разом з цього користають.

Ті, хто будували, ті будуть ліквідовувати недоліки», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух