Культура

Львові відкриють дитячу музичну студію ім. Ярослава Ярославенка. Такого рішення вдалось досягнути внаслідок переговорів із власником житлового будинку на вул. Ярославенка,30, який належав відомому композитору.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли 11 рішень з питань затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки. Ще 3 рішення виконавчий комітет ухвалив перенести на наступне засідання.

Сьогодні, 27 березня, міський голова Львова Андрій Садовий, відвідав навчальний семінар для керівників муніципальних закладів культури міста Львова, на якому поділився ідеями щодо партнерства між муніципальними закладами культури.

У суботу, 13 травня, з 16.00 до 19.00 год. у Концертному залі Львівської обласної філармонії ім. С. Людкевича (адреса: м. Львів, вул. Чайковського, 7) та 14 травня 2017 року з 17.00 до 18.40 год. в музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького відбудеться XІІ Міжнародний фольклорний фестиваль «У колі друзів» присвячений Дню Матері.

У середу, 29 березня, о 14.00 у Галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття виставки художнього скла і живопису Яни Масалович, студентки 6 курсу кафедри художнього скла ЛНАМ. Години роботи Галереї: понеділок – п’ятниця, 10.00 – 17.00 год.

У четвер, 30 березня, о 16.00 год. у Львівському музеї історії релігії відкриється фотовиставка «Рани», яку презентує американський фотограф українського походження Йосип Сивенький. Над цим фотодокументальним проектом він працює з 2014 р.

У суботу, 1 квітня, о 14.00 год. у Будинку органної та камерної музики відбудеться концерт-лекція під назвою «Звуки Львова. ОРГАН».

З 01-23 квітня, у Львові на площі Музейній проходитиме VII щорічний «Фестиваль Писанок».

На останній сесії Львівської міської ради було озвучено депутатське звернення, у якому йшлося про можливе руйнування однієї з пам'яток у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького. Як інформує дирекція Музею, така інформація не відповідає дійсності, адже хату із села Шилівці будуть реконструювати із заміною підвалин та каркасних елементів стін.

Сьогодні у Львівській обласній філармонії відбувся вечір пам'яті, присвячений постаті українського політика, публіциста, Героя України В’ячеслава Чорновола.