Культура

У Львові, 30 червня, кінокомпанія MKK film service, за підтримки Державного агентства України з питань кіно, розпочинає зйомки містичної драми режисера Олександра Безручка “13 автобус”.

Перший день  музичного маратону пам'яті  Василя Сліпака "W Live.Тихі дні любові і музика миру" присвячений хоровій музиці.

Сьогодні, 29 червня, о 17.00  у кінотетрі "Коперник" відбудеться допрем'єрний показ документального фільму "Міф" про життя і загибель оперного співака Василя Сліпака.

З 29 червня по 1 липня у Львові відбудеться міжнародний музичний маратон пам'яті Василя Сліпака.  Три дні в 7-ми різних локаціях по місту звучатиме хорова. фортепіанна і оперна музика.

У Львові з 29 червня до 1 липня триватиме Міжнародний музичний маратон пам’яті Василя Сліпака. Заходи відбуватимуться у різних локаціях міста, які пов’язані з життям оперного співака, що загинув у зоні АТО влітку 2016 року. 

Протягом 10 днів інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові проведе перевірку будівництва нового багатоквартирного житлового будинку з підземною автостоянкою та вбудованими приміщеннями громадського призначення на вул. Тучапського, 3, 5, 7, вул. Городницькій, 7. Про це повідомив начальник відділу інспекції ДАБК у м. Львові Святослав Кіндратів.

Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького 14-15 липня організовує нічну феєричну театралізовану екскурсію «Обрядові забави на Петра».

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення, яким передбачені зміни у діяльності архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та урбаністики ЛМР. Зокрема, при розгляді проекту відтепер вивчатимуть ще й демонстраційні макети.

У Львові з 1 до 3 липня триватиме ІІІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки – 2017», у межах якого у ЛАДТ ім. Лесі Українки відбудуться покази вистав.

З 23 по 27 червня 2017 року у Львові відбувається сьомий міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest, один з кращих європейських фестивалів за версією впливового британського видання «The Guardian».