Культура

Незабаром, 20 травня, вчетверте, в центральній частині та на околицях нашого міста пройде масштабний захід -  День вуличної музики. Проект є міжнародним, вже кілька років поспіль проводиться у багатьох європейських країнах, в тому числі у 40-ка містах України.

У суботу, 29 квітня, Львівський будинок органної та камерної музики запрошує на концерт-лекцію «Будова органу» в рамках унікального музичного проекту «Звуки Львова. Орган». Захід розпочнеться о 14.00 год. (вул. С. Бандери, 8).

День міста цього року відбуватиметься упродовж 5-9 травня. Вже традиційно головна подія нашого міста збирає мешканців та гостей на численні атракції з нагоди свята.

Львів соціальний. Вже традиційно Українське товариство сліпих для своїх підопічних проводить заходи із визначення майстерного декламування поетичних творів. Минулого тижня один із таких заходів, у якому взяли участь 15 осіб, відбувся у приміщенні спеціалізованої бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка  УТОС (вул. Січових Стрільців, 5). 

Сьогодні, 25 квітня, о 15.00 год. у стінах Ратуші (-й поверх) відбулося відкриття конкурсу дитячих художніх робіт «Я є Львів». Організатором конкурсу є управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради та Львівська дитяча художня школа імені Олекси Новаківського.

Центр творчості дітей та юнацтва Галичини 27-28 квітня запрошує усіх шанувальників хореографічного мистецтва до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції на тему: «Система навчального процесу в освітній галузі: тенденції розвитку хореографічного мистецтва на сучасному етапі».

День міста цього року відбуватиметься упродовж 5-9 травня. Вже традиційно головна подія нашого міста збирає мешканців та гостей на численні атракції з нагоди свята.

З 28 до 30 квітня у Львові зберуться молоді музиканти для участі у першому Всеукраїнському дитячо-юнацькому конкурсі бандуристів ім. Ю. Сінґалевича. Традиції та новаторство, історичні твори і наймолодші виконавці — непересічне кобзарське змагання запрошує до участі гостей з усієї України.

Сьогодні, 25 квітня, о 15.00 год. у стінах Ратуші (-й поверх) відбудеться відкриття конкурсу дитячих художніх робіт «Я є Львів». Організатором конкурсу є управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради та Львівська дитяча художня школа імені Олекси Новаківського.

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглянули питання про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.