Культура

Сьогодні, 14 грудня, на засіданні виконавчого комітету було прийнято 10 рішень про затвердження містобудівних умов та обмежень, 4 рішення було перенесено.

Сьогодні, 14 грудня, о 19.00 та 20.15 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) відбудеться презентація нового фільму «Марокко».

Цієї неділі, 17 грудня, о 16.00 год. Сенсотека запрошує діток та дорослих на зимове свято і святкування Миколая. У програмі – цікаві майстер-класи, креативна арт-зона, весела вікторина, чай з солодощами і тепла атмосфера.

У п’ятницю, 15 грудня, до Львова вперше приїде відома британська співачка грузинського походження Кеті Мелуа.

Сьогодні, 13 грудня, у стінах Львівської міської ради урочисто відкрили дитячу муніципальну галерею «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа». Це пересувна виставка дитячих робіт щорічного марафону Міжнародного форуму дитячої творчості, якою відроджується Львівська дитяча галерея.  Роботи виставлені на 3-му поверсі Ратуші. Від громади міста дітей-учасників та організаторів заходу привітали заступник  міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко та директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Сьогодні у виставковій залі Львівського музею історії релігії, що на пл. Музейній, 1, поет і прозаїк, один із чільних представників «пізньошістдесятницької» генерації і дисидентсько-самвидавного руху в Україні, політв’язень Ігор Калинець презентував книгу своєї покійної дружини, письменниці і поетеси, філолога, діяча  дисидентського руху Ірини Калинець під назвою «Це моя церква».

Сьогодні, 13 грудня, відзначають століття Українських повітряних сил, які сформувались в часі становлення Української Народної Республіки. Спеціально до відзначення цієї дати, одна з львівських компаній пошила святкові поло з тематичним дизайном.

Святині Львова реставрують. Цієї п’ятниці, 15 грудня, відбудеться урочисте відкриття відреставрованих фресок у Гарнізонному храмі св. Апостолів Петра і Павла.

Сьогодні, 12 грудня, у Львові відбувся Круглий стіл на тему: «Проблема незаконних забудов у Львові. Перспективи вирішення та реалії сьогодення». В обговоренні взяли участь представники Львівської міської ради, інспекції ДАБК у місті Львові, Департаменту ДАБІ у Львівській області, Львівської обласної та місцевої прокуратур.

До 110-ї річниці від народження Олега Кандиби (Ольжича), 14 грудня о 14.00 год. у  приміщенні Львівського історичного музею (пл. Ринок, 6, ІІІ поверх), відбудеться відкриття виставки «Захочеш - і будеш!».