Різдво у Львові: у дворику Ратуші відбуватимуться театралізовані вогняні інсталяції

Львів різдвяний. Родзинкою святкування зимових свят у Львові стануть вуличні вистави просто неба. З 6 до 9 січня у внутрішньому дворику Ратуші театр «Воскресіння» представлятиме львів’янам та гостям міста театралізовану вогняну інсталяцію «Коли ангели спускаються на землю».

Львів – місто, де бережуть українські традиції. Щоб відчути дух Різдва чи Великодня, туристи їдуть саме до Львова. Для мешканців міста теж дуже важливо відчути святковий дух, тому все частіше львів’яни беруть активну участь у вуличних святкуваннях.

Протягом святкових днів 6-9 січня театр «Воскресіння» представлятиме  у дворику Ратуші театралізовану вогняну інсталяцію «Коли ангели спускаються на землю». У виставі задіяні альпіністи (виконуватимуть роль ангелів), які спускатимуться з вежі ратуші на встановлену сцену над «парканом» зліва у дворику. Вистава відбуватиметься щогодини з 17:00 до 22:00. Тривалість – 30 хв. Вартість дорослого квитка становить 40 грн, дитячого – 20 грн. Для дітей віком до 6 років вхід безкоштовний.

8 січня на Площі Ринок перед входом у Ратушу о 17.00 відбудеться безкоштовна вулична вистава «Різдвяна феєрія» від театру «Воскресіння». Актори використають 12 чотириметрових масок, а також вогняні та піротехнічні ефекти. Маски символізуватимуть образи Божої Матері, ангелів, Йосифа та Марії,царя Ірода та ін. Історія Різдвяної феєрії має в своїй основі елементи різдвяного вертепу. Тривалість вистави – 1 год.

Театр «Воскресіння» буде мати свої особливі вистави. Цього разу це театралізоване дійство «Коли ангели спускаються на землю». Вартість квитків є символічною. Що цікаво, театр робитиме це 6-го січня. Галичани у цей день традиційно мають вечерю вдома. Але приїжджає дуже багато туристів, для яких ця традиція не є такою сталою. А більшість наших закладів громадського харчування, ресторанів, інших місць 6-го ввечері є зачинені, і туристи не знають, куди подітися. Тому це дійство театру «Воскресіння» і передбачає, що туристи, які зайдуть до внутрішнього дворику Ратуші, будуть мати змогу повечеряти. Там буде і кутя, і пампухи. В такий спосіб ми теж намагаємося галицькі традиції, які у нас є дуже сталими і дуже стабільними, поширювати серед людей. А для усіх львів’ян 8 січня відбудеться вулична вогняна інсталяція «Різдвяна феєрія». Це подарунок від театру «Воскресіння» усім львів’янам і гостям нашого міста.

Ірина Подоляк, начальник управління культури ЛМР