Архітектура та історична спадщина

У межах тематичного тижня, присвяченого інтегрованому плануванню, відбулась презентація всіх проектів громадських просторів Львова, які були реалізовані впродовж останніх п’яти років, а також тих, які перебувають у процесі реалізації та на етапі проектування.

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища, просідання, яке утворилось у Вірменському дворику, підрядна організація усунула ще вчора.

Вчора, 25 липня, у межах тематичного тижня, присвяченого інтегрованому плануванню громадського простору, відбулась презентація всіх громадських просторів, які були реалізовані за останні 5 років у Львові. 

Сьогодні, 25 липня, у межах тематичного тижня, присвяченого інтегрованому плануванню громадського простору, відбулось нагородження переможців Всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на площі Святого Юра, який тривав з 22 травня до 30 червня. 

У межах спільного українсько-німецького проекту "Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова" (GIZ) у співпраці з Львівською міською радою 25-29 липня проводять тематичний тиждень «Громадський простір та інтегроване планування».

Сьогодні, 25 липня, відбувся демонтаж металевої брами каплиці Боїмів – пам’ятки національного значення 17 століття у Львові, для проведення реставрації. Реставрація брами відбувається на замовлення міста, а саме Львівської національної галереї мистецтв за підтримки управління охорони історичного середовища ЛМР. Роботи триватимуть 5 тижнів. На час реконструкції брами в каплиці Боїмів буде встановлена тимчасова, металева брама. Відкрити вже відреставровану браму планують 9-10 вересня в рамках відзначення Днів європейської спадщини. 

Відреставрований будинок на вул. Шота Руставелі, де надбудували мансарду та опорядили фасад будівлі у чорно-білий колір, отримав від виконавчого комітету Львівської міської ради затверджені містобудівні умови та обмеження у межах існуючих стін, тобто надбудова є законною, а колір фасаду – це авторське вирішення архітектора. Про це розповіли в управлінні архітектури та урбаністики.

З початку 2017 року Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові проведено 352 перевірки. За результатами винесено 206 постанов, якими накладено штрафи на загальну суму в розмірі 5 607 750 грн., з яких 5 006 932 грн. сплачено до місцевого бюджету. 

У рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», молоді реставратори каменю з України та Німеччини спільно працюють над відновленням цоколя колишнього монастиря вірменських бенедиктином на вул. Лесі Українки, 10. 

Сьогодні, 21 липня, відбулось засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, на якому прийняли рішення про затвердження та розроблення детальних планів територій.