Архітектура та історична спадщина

З 22 до 28 травня у Львові триватиме тематичний тиждень заходів на тему «Що варто пам’ятати і як діяти в історичному середовищі?».

Управління архітектури та урбаністики ЛМР оголошує відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на пл. Святого Юра у м. Львові. Реєстрація учасників на участь в конкурсі дійсна до 16 червня.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили 17 рішень з питань містобудування. Ще 3 рішення виконком ухвалив перенести.

Як повідомили у Личаківській районній адміністрації, на сьогодні зберігається критична ситуація зі станом підпірної стінки храму святителя Івана Золотоустого (вул. Лисенка, 43). Для запобігання травмування пішоходів та подальшого руйнування елементів стінки виготовлено проектно-кошторисну документацію на виведення підпірної стінки з аварійного стану.

Після винесення у квітні постанови щодо накладення штрафу на ТзОВ «Західуніверсал плюс» в розмірі 57600 тис. грн, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові продовжила перевірку об’єкта на вул. Широкій, 81. Судове засідання щодо ситуації відбудеться сьогодні о 14.15 у Господарському суді Львівської області.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові провела повторну перевірку на об’єкті будівництва по вул. В. Великого, 117. ФОП Мамедов Мурсаль Абдулгусейн Огли не надав дозвільних документів на проведення робіт з будівництва одноповерхової споруди за цією адресою. Відповідальність за встановлене правопорушення, за законодавством – штраф 16 тис. грн.

Святині Львова реставрують. У співпраці з польським Міністерством культури і національної спадщини (МКіНС) Республіки Польща, в рамках програми ревалоризації у Львові об’єктів спільної культурної спадщини Польщі та України, тривають реставраційні роботи у храмах Львова. Проекти фінансує Міністр культури Республіки Польща, реалізуються вони у співпраці з управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради.

У Львові з 5 до 16 червня діятиме «Майстерня міста-2017». Під час «Майстерні» буде реалізовано 41 громадський проект.

З 2008 року Львів співпрацює з Міністерством культури і національної спадщини (МКіНС) Республіки Польща в рамках програми ревалоризації у Львові об’єктів спільної культурної спадщини Польщі та України. Реставрації відбуваються на основі протоколів узгоджень, підписаних представниками Міністерства Республіки Польща з представниками міської влади Львова. Проекти фінансує Міністр культури Республіки Польща, реалізуються вони у співпраці з управлінням охорони історичного середовища Львівської міської ради.

«Майстерня міста-2017» цього року відбуватиметься у Львові з 5 по 16 червня. Головний павільйон «Майстерні» буде розташований за адресою вулиця Валова, 18а, навпроти культурно-мистецького центру «Музей ідей».