Архітектура та історична спадщина

У Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки вже встановлено риштування для проведення ремонтних робіт даху та фасаду.

Сьогодні, 15 вересня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР було затверджено ряд  рішень у сфері містобудування. Три проекти рішень виконавчий комітет не підтримав, а розгляд ще одного було перенесено для детальнішого вивчення.

Метою виставки є презентація нового підходу до урбаністичного проектування території біля залізничного вокзалу на пл. Двірцевій та військової частини на вул. Шевченка. Концепція реалізації цієї публічної виставки покликана створити дискусію між професійними колами та громадою Львова. Виставка «Оновлення міста Львова» триватиме з 14 до 28 вересня у приміщенні Ратуші (2-й поверх) та поруч на площі Ринок.

Вчора відбувся монтаж вже відреставрованої брами каплиці Боїмів. Монтажні роботи проводились під керівництвом Андреаса Альтгаммера, реставратора металу, експерта GIZ (Німеччина), та Юрія Миколаїшина, реставратора металу «Оберіг Груп» (Львів). Урочисте відкрити відреставрованої брами відбулось сьогодні в рамках відзначення Днів європейської спадщини. Вхідні двері у каплицю відкрили спеціально виготовленим ключем. 

Сьогодні, 8 вересня, відбувся монтаж вже відреставрованої брами каплиці Боїмів. Монтажні роботи проводились під керівництвом Андреаса Альтгаммера, реставратора металу, експерта GIZ (Німеччина) та Юрія Миколаїшина, реставратора металу «Оберіг Груп» (Львів). Урочисте відкрити відреставрованої брами відбудеться завтра, 9 вересня, о 11.00 год. в рамках відзначення Днів європейської спадщини.

Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про надання Львівській обласній державній адміністрації функцій замовника на виконання робіт щодо реставрації собору Святого Юра».

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР було затверджено 6 рішень у сфері містобудування щодо затвердження містобудівних умов та обмежень. Розгляд ще трьох рішень було перенесено для детальнішого вивчення.

З 5 до 10 вересня у Львові триватиме тиждень заходів присвячених реставрації та збереженню пам’яток історичної спадщини. Організатор заходів – проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ), який з 2009 року працює у Львові і фінансується німецьким урядом.

Проект «Дні європейської спадщини» відбуваються у Львові 7 рік поспіль. Цього року його організовує Львівська міська рада за підтримки проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ). Тема цьогорічних Днів «Пульс міста: фабрики, шпиталі та освітні заклади»

З 5 до 10 вересня, в рамках спільного українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ та ЛМР) відбуватиметься тематичний тиждень заходів, присвячений збереженню та реставрації історичної спадщини.