Архітектура та історична спадщина

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглянули питання про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Сьогодні, 20 квітня, у Львові стартував тиждень заходів під назвою «Що варто знати про відновлення історичних будівель», присвячений висвітленню питань збереження та відновлення пам’яток архітектури. Триватимуть заходи до по 27 квітня.

Як повідомили в КУ «Інститут міста», 19-20 квітня до Львова вдруге приїздить Філіпп Гляйхе, архітектор у команді Urban Design-TEam of Leipzig's Office for Urban Planning, експерт з дизайну громадськиї просторів.

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, з 20 по 27 квітня, у Львові триватимуть заходи присвячені тематичному тижню «Що варто знати про відновлення історичних будівель».

Як повідомили в управлінні охорони історичного середовища ЛМР, сьогодні, 18 квітня, - Міжнародний день пам’яток і визначних місць. В Україні цей день має назву День пам'яток історії та культури.

Учора вперше після зимового періоду успішно перевірили функціонування фонтану на пл. Митній. Про це повідомили в управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради. 

Команда проекту повідомляє про продовження конкурсу на співфінансування заходів в рамках цьогорічної «Майстерні міста» до 24 квітня. Цього року увага буде зосереджена на урбаністичній децентралізації в межах міста із залученням локальних мікрогромад. Також на налагодженні діалогу та обміну досвідом між активістами, фаховими середовищами та громадськими.

На засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглянули питання про розроблення детальних планів територій та про затвердження містобудівних умов та обмежень забудов земельних ділянок.

Храм Преображення Господнього (вул. Краківська,21) оновився новим вітражем. Як повідомила Лілія Онищенко, директор управління охорони історичного середовища, усі роботи з монтажу відремонтованого вітражу над центральним входом в церкву Преображення Господнього завершені, завтра знімають риштування. Вітраж розміщений на висоті 25-30 метрів. Роботи виконували реставратори Олег Янковcький (скло) та Юрій Миколаїшин (метал).

У Львові дбають про стан пам’яток архітектури. Триває встановлення відреставрованого вітражу, розміщеного над центральним входом Преображенської церкви у Львові (вул. Краківська, 21).