Економіка

В рамках програми «Польська допомога розвитку 2017-19» Інкубатор молодіжного підприємництва (YEI) отримає близько 50 тис. злотих на організацію ІІІ Школи соціального підприємництва у Львові.

Львівська міська рада організовує чергові семінари-навчання для керівників  підприємств м. Львова щодо змін в трудовому законодавстві та важливості оформлення трудових відносин з найманими працівниками. Навчання пройдуть 30 та 31 травня. Участь у семінарах безкоштовна.

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував інформацію щодо Індустріального парку та відкриття кримінальних проваджень. Мер зазначив, що замість допомоги, у роботі з інвестором створюють перепони.

Сьогодні у FESTrepublic. Club (вул. Старознесенська, 24-26) розпочався форум стартапів «Інноваційна весна». Прийом заявок на форум тривав до 20 травня. Відбір стартапів пройшов 21 травня. Конкурсанти створювали проекти з енергоефективності, культурного менеджменту, ділового туризму та інших. Проекти стартапів оцінюватимуть кваліфіковані журі.

За останні дні серед громадськості району Рясне виникло чимало дискусій щодо території, відведеної Львівською міською радою під будівництво Індустріального парку. Ситуацію прокоментував заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань.

Інвесторам, які вкладають кошти у Львів, системно перешкоджають державні органи влади. Зокрема йдеться про наміри одного з найбільших європейських промислових девелоперів - голландської компанії CTP - збудувати сучасний Індустріальний парк в промзоні Рясне-2. Якщо компанія внаслідок цих дій змушена буде піти з України - це буде вирок сьогоднішній владі в Україні. Про це у своєму щотижневому зверненні сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

У Львові вп’яте відбудеться міжнародна інвестиційна конференція Seed Forum Lviv Spring 2017. Подія розпочнеться 23 травня о 9.00 у Центрі інновацій та підприємництва iHUB Lviv (вул. Замкнена, 9). Під час конференції презентуватимуть 7 стартапів.

Львівська міська рада, Львівський туристичний альянс та Клуб галицької кухні організовують День кельнера у Львові. Захід під гаслом «Подаруй кельнеру квітку!» пройде цієї неділі, 21 травня.

Завершився комплекс тренінгів проекту «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян». Як розповіли у Центрі громадянських ініціатив (ЦеГрін), учасники третьої групи навчальної програми опрацювали ідеї створення Парку науки, облаштування подвір’я школи та майданчику для пляжних видів спорту в місті.

Форум зі стартапів «Інноваційна весна» пройде 24 травня. Щоб взяти участь у події, а також щоб подати заявку свого проекту, слід зареєструватися. Форум розпочнеться у середу о 9:30 год. у приміщенні Fest Republic club (вул. Старознесенська, 24).