Економіка

Тиждень кар’єри, що зібрав представників провідних компаній Львова, бізнес-тренерів, викладачів, студентів та усіх зацікавлених у пошуку оптимального місця роботи, триває з 27 по 30 березня. Сьогодні проект завершує Форум Кар’єри, де провідні компанії країни презентують свої програми стажування та практики.

Львівський обласний центр зайнятості організовує громадське обговорення пропозицій щодо внесення змін до законодавства про працю та зайнятість населення.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського обласного центру зайнятості проаналізував та узагальнив статистичні дані служби зайнятості та виокремив сукупність ознак і характеристик типового безробітного Львова.

У понеділок, 27 березня, у Львівському інституті УБС стартував тиждень фінансової освіти в рамках проведення Global Money Week, метою якого є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості фінансової грамотності, що є запорукою досягнення успіху. 

Великі платники податків перерахували до бюджету Львова понад 77 мільйонів гривень. Про це повідомило Львівське управління Офісу Великих платників податків Державної фіскальної служби України.

У Львові 27-28 квітня відбуватиметься Весняний діловий форум. Захід, що пройде на Арені Львів, збере понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів. На подію запросили директора ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера та екс-міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремету.

Виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про організацію та проведення Великоднього ярмарку на пр. Свободи».

Цьогоріч Великодній ярмарок у Львові працюватиме протягом місяця – від 7 квітня до 8 травня на алеї проспекту Свободи. У будні ярмарок працюватиме з 10.00 до 22.00 год, у вихідні та святкові дні – з 10.00 до 23.00 год.

27 квітня на стадіоні «Арена Львів» на Весняному діловому форумі збереться понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів. Захід відвідає директор ЄБРР в Україні Шевкі Оджунер.

Земельна ділянка на вул. Б.-І.Антонича була виділена для ЛКП «Львівавтодор», а ТОВ «Сихівська народна торгівля» дозволили там влаштувати торгівельні павільйони для організації ринку. Як зазначає директор юридичного департаменту, ця земельна ділянка була вилучена з переліку аукціонних, тому Львівська міська рада мала право нею розпоряджатись. За словами директора департаменту містобудування, комунальне підприємство має право без аукціону отримати у користування земельну ділянку.