Економіка

Вчора на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради затвердили Меморандум про порозуміння між Львівською міською радою та Рясне-Руською сільською радою від 03.11.2017. Як повідомив у відеозверненні міський голова Львова, вирішення цієї суперечки дозволить відкрити шлях до реалізації проекту будівництва індустріального парку в промзоні Рясне-2, а це – 3 тис нових робочих місць.

Вчора на сесії Львівської міської ради затвердили бюджет міста Львова на 2018 рік. Як розповів у відеозверненні міський голова Львова, коштів наступного року буде менше, але місто в своєму розвитку не зупинятиметься.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік. За словами Олега Іщука, директора департаменту фінансової політики ЛМР, передбачені зміни - це перерозподіл коштів, запропонований головними розпорядниками.

Сьогодні, 16 листопада, відбулась зустріч міського голови Львова Андрій Садового з керівниками компанії «Онур» та із представниками керівного складу Турецького університету м. Орду. Під час зустрічі обговорили співпрацю у галузі вищої освіти, а саме можливість створення нових широких перспектив для усіх студентів.

Під час розгляду ухвали «Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік», директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів, що у бюджеті розвитку до розподілу залишається близько 830 млн. грн.

Під час розгляду ухвали «Про міський бюджет м. Львова на 2018 рік», директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів, що минулого року, завдяки коштам, покладеним на депозитний рахунок, місто отримало додатково 70 млн. грн. Кошти, які були покрадені на депозит – це тимчасово вільні кошти, на час поки не здані об’єкти, на які вони виділені.

Депутати Львівської міської ради затвердили бюджет міста Львова на 2018 рік із запропонованим правками бюджетної комісії ЛМР. За відповідну ухвалу проголосували 47 депутатів.

Депутати Львівської міської ради затвердили бюджет міста Львова на 2018 рік. За відповідну ухвалу проголосували 47 депутатів з доповненнями бюджетної комісії.

Сьогодні на сесії ЛМР затвердили зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік, які попередньо схвалив виконавчий комітет ЛМР. Як повідомив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, запропоновані зміни є надходженням до міського бюджету Львова субвенцій з обласного і державного бюджетів.

Сьогодні виконавчий комітет затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік. Як повідомив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, запропоновані зміни пов’язані із надходженням до міського бюджету Львова субвенцій з обласного і державного бюджетів.