Економіка

Перший онлайн-курс з економіки для журналістів «Як писати про економіку без помилок?» сформує цілісне розуміння, як працює сучасна економіка, які процеси приховані за цифрами макропоказників України, як читати фінансову звітність компаній та банків, та як знайти тему у її цифрах. Надасть знання та навички для роботи з даними й навчить виявляти маніпуляції політиків та чиновників з економічними показниками.

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету внесли зміни до розподілу видатків міського бюджету міста Львова на 2017. Доповів питання директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук.

Учора, 14 вересня, на пленарному засідання Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про затвердження Угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.07.2017, укладену між Львівською міською радою і Європейським банком реконструкції та розвитку.

Завтра, 14 вересня, о 16.00 у Львові відбудеться зустріч «Львівський модний кластер», метою якої є обговорення можливостей і розвитку легкої промисловості та створення модного кластеру. Уже є зареєстровано 60 осіб, управління інвестицій та проектів Львівської міської ради запрошує всіх охочих.

Для всіх охочих започаткувати власну справу управління економіки Львівської міської ради організовує безкоштовний курс тренінгів «Вчимося бізнесу», що проходитимуть з 25 вересня до 6 жовтня у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці у Відділі літератури іноземними мовами (вул. Мулярська, 2А, 3 поверх, велика зала).

Сьогодні, 13 вересня, виконавчий комітет ЛМР на позачерговому засіданні розглянув та прийняв рішення «Про схвалення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік». Як сказав під час доповіді директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, зміни до бюджету розглядались, враховуючи пропозиції головних розпорядників коштів.

Новий швейцарський інвестор respons Ability Participations AG звернувся в НБУ щодо погодження придбання неконтрольного пакету акцій Банку «Львів». У свою чергу Банк «Львів» вже вчора подав необхідну документацію до Національного банку України щодо погодження інвестиції нового стратегічного акціонера, незалежної швейцарської компанії з управління активами ResponsAbility Participations AG.

Львів зайняв друге місце у рейтингу українських міст, де легко вести бізнес. Учора, 7 вересня, в Українському кризовому медіа-центрі відбулась презентація результатів дослідження «Легкість ведення бізнесу. Рейтинг українських міст». За результатами дослідження Львів посів друге місце.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив зміни до міського бюджету м. Львова на 2017 рік та затвердив зміни до переліку об’єктів, які у 2017 році будуть фінансуватися з бюджету розвитку міського бюджету.

Сьогодні, 4 вересня, тривав перший день «Тижня креативного підприємництва», у межах якого відбувся бізнес-сніданок «Історія успіху Марка Зархіна» та бізнес-тур з Анною Петровою. Перший день «Тижня» завершився у Lem Station (вул. Дмитра Вітовського, 57), де львів’ян, стартаперів та всіх охочих об’єднала панельна дискусія на тему «Місто креативної економіки», під час якої обговорили успішних людей в бізнес-індустрії та креативні простори міста Львова.