Економіка

Сьогодні, на засіданні виконавчого комітету затвердили зміни до міського бюджету на 2017 рік. За словами Олега Іщука, директора департаменту фінансової політики ЛМР, крім змін, що увійшли до проекту рішення, з міського бюджету Львова запропоновано виділити 138 тис. грн. для облаштування квартири придбаної для зв’язкової Романа Шухевича – Ольги Ільків.

У вівторок, 12 грудня, стартувала краудфандингова кампанія Центру підприємництва УКУ на «Спільнокошті» -  її метою є зібрати кошти на реалізацію навчальної програми з акселерації cтартапів.

У Львові відбулось відкриття нового офісу Oxford Biolabs. Офіс розташований на пл. Петрушевича, 3, кім. 501. Новий офіс у Львові забезпечить умови світового класу для 100 висококваліфікованих робочих місць протягом найближчих 3 років. На церемонії відкриття міський голова Львова Андрій Садовий вручив ювілейну монету ім. Короля Данила Галицького та привітав дирекцію компанії з відкриттям нового офісу у Львові.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Першим Секретарем та Керівником торгового відділу Посольства Великої Британії в Україні Кеті Коттрел. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці у сфері бізнесу, економічну співпрацю між містом Львовом та Посольством Великобританії в Україні. Також обговорили можливість проведення круглого столу з представниками Великої Британії навесні. Кеті Коттрел приїхала у Львів, щоб взяти участь у відкритті нового офісу Oxford Biolabs на пл. Петрушевича, 5.

На сесії Львівської міської ради затверджено ухвалу «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2017 рік». За словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічного розвитку ЛМР, запропоновані зміни є пропозиціями головних розпорядників коштів в межах бюджетних призначень.

Депутати підтримали ухвалу «Про обслуговування коштів міського бюджету м. Львова у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ в установах банків державного сектору у 2018 році». За відповідне рішення проголосувало 36 народних обранців.

На сесії Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. У рішенні передбачено виділити з міського бюджету Львова 374,4 тис. грн. Франківській районні адміністрації для забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків, що на вул. Кульпарківській, 139, Науковій, 16, Володимира Великого, 16.

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про надання дочірньому підприємству «БігБорд» дозволів на розміщення «сіті-лайтів» на вул. Личаківській, 113; вул. Науковій, 7-А; вул. Науковій, 29; вул. Науковій, 35-А та вул. Науковій, 51.

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова». Міський голова під час прийняття рішення зазначив, що цьогоріч ще потрібно виділити 5 млн гривень для дофінансування будівництва садочка у м. Винники. Це питання, за дорученням міського голови, будуть пропрацьовувати додатково.

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було прийнято рішення Про запровадження ведення бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами.