Влада

Віктор Пушкарьов, який працював на посаді першого заступника міського голови Львова, з 31 березня звільнений з роботи за згодою сторін.

З 28 березня Львівська міська рада розпочинає громадське обговорення перейменування вулиці Карбишева та найменування новоствореного скверу на вулиці Миколайчука, 18. Обговорення відбуватиметься у форматі онлайн-опитування. Долучитися може кожен мешканець міста.

Завершився V Форум місцевого самоврядування. Остання дискусія відбулась на тему «Залучення мешканців до розвитку своїх громад на прикладі громадських бюджетів участі». Про досвід реалізації ініціативи у Києві розповів голова центру розвитку інновацій, співкоординатор Громадського бюджету Києва Сергій Лобойко. 

На «Арені Львів» триває остання на сьогодні дискусійна панель V Форуму місцевого самоврядування. Тему дискусії «Адміністративні послуги в ОТГ: перспективи та виклики» обговорюють громадські активісти. Про позитивні та негативні аспекти функціонування Центрів надання адміністративних послуг у Львові в контексті розвитку громад слухачам розповідала співзасновниця Асоціації ЦНАПів Валентина Бартошик. 

Сьогодні, 24 березня, на V Форумі місцевого самоврядування учасники 8 дискусійної панелі обговорили стан та перспективи врегулювання організаційно-правових аспектів місцевої демократії в Україні. 

Колективу ЛКП «Збиранка» сьогодні представлено нового керівника. Підприємство очолив Віталій Пугач.

У Львові на стадіоні «Арена Львів» стартував V Форумі місцевого самоврядування. З вітальним словом до присутніх виступив міський голова Львова Андрій Садовий. Він наголосив на важливості розвитку місцевого самоврядування для розвитку держави та побажав усім присутнім вдалої і плідної роботи.

24 та 25 березня на стадіоні «Арена Львів» відбуватиметься V Форум місцевого самоврядування. Захід збере понад 500 учасників. Форум є платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем та перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.

Сьогодні у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулися урочистості з нагоди 25-ї річниці з Дня створення Служби безпеки України. Від громади міста Львова представників міських та державних структур, ветеранів АТО, працівників Служби безпеки, громадськість та усіх присутніх привітав міський голова Львова Андрій Садовий і  вручив службовцям подяки.

Сьогодні, 23 березня, депутати Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про схвалення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова» та затвердили «Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львова на 2017-2019 роки».