Влада

Рішення про зміну назви Львівського комунального підприємства «Агенція з підготовки подій» на «Львівське конференц-бюро», яка набагато ліпше пояснює основну мету установи та краще відповідає євростандартам, прийняли на сесії ЛМР.

Сьогодні на стадіоні «Арена Львів» стартував Весняний діловий форум. На заході присутні понад 200 представників бізнесу, влади, інвесторів та фінансистів. Захід відвідав директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер.

Сьогодні під час сесії депутати внесли зміни до ухвал міської ради від 15.05.2015 № 3318, від 14.07.2016 № 777 та від 01.10.2015 № 5289. За внесення таких змін проголосувало 38 депутатів.

Сьогодні команда провідного англомовного видання Kyiv Post, що має більш, ніж 12-річний досвід у проведенні Ярмарків вакансій у Києві, вперше проводить такий захід у Львові. Ярмарок відвідав міський голова Львова Андрій Садовий, який у привітальному виступі наголосив на важливості якісних працівників. 

Впродовж 14-21 квітня на «Гарячій лінія міста»  зареєстровано 1 500 звернень. Найбільше мешканці звертались з питань житлового господарства, благоустрою, транспорту та ліфтів. Загалом за цей час відділ прийняв 4 000 дзвінків. 

За І квартал районні адміністрації м. Львова завершили 35 тендерних закупівель через систему ProZorro. Економія міста по закупівлях становить 10,9 млн. грн. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку Львівської міської ради.

Сьогодні у Львові на Личаківському кладовищі на місці поховання воїнів АТО відбулась спільна поминальна молитва та освячення пам'ятників. До спільної молитви долучився міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною та синами. 

Міський голова Львова у Великодньому привітанні подякував усім, хто у ці дні не забуває про нужденних і допомагає їм відчути радість свята. Також мер подякував тим громадам, які сьогодні допомагають Львову у непростій ситуації. Андрій Садовий закликав молодь культурно та інтелігентно святкувати Поливаний понеділок. 

На Великодні свята – 16, 17 та 18 квітня кол-центр «Гаряча лінія міста» працюватиме у звичному режимі – цілодобово, по 2 оператори на денну та нічну зміни, інформує начальник відділу «Гарячої лінії міста» Віра Фрис. 

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Львівської міської ради у новому складі. Як повідомлялось раніше, до складу виконавчого комітету рішенням сесії Львівської міської ради було включено усіх заступників міського голови. Також за пропозицією депутатів – Печенка Ореста Орестовича та Дмитровського Сергія Юрійовича. Вакантною у складі виконавчого комітету наразі залишається посада заступника міського голови з гуманітарних питань.