Влада

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету ЛМР керівник управління фінансового контролю ЛМР Олег Дроздов прозвітував про хід перевірки фінансово-господарської діяльності комунального підприємства редакції газети Львівської міської ради «Ратуша». У доповіді він зупинився на основних порушеннях, виявлених під час перевірки.

Влітку відділ «Гаряча лінія міста» повністю перейшов на нове програмне забезпечення, яке дозволило якісно організувати прийом звернень і їх виконання. Відтак, сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив Порядок реєстрації, розгляду та вирішення усних, письмових (електронних) звернень громадян, які надходять на «Гарячу лінію міста». Порядок визначає, зокрема, терміни реагування на аварійні та неаварійні звернення.

Сьогодні, 14 грудня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради прийняли рішення про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами на чотирьох об’єктах.

Завтра, 14 грудня, КУ «Інститут міста» презентуватиме «Соціальний моніторинг якості життя у Львові» – комплексне аналітичне дослідження, проведене в рамках проекту «Громади в дії» за підтримки програми Європейського Союзу. Презентація відбудеться о 18.30 год., у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Драгоманова, 5).

Окрім абонентів мобільних операторів «Vodafone» та «Лайфселл», для яких дзвінки на короткий номер «Гарячої лінії міста» 1580 доступні уже впродовж декількох місяців, тепер зателефонувати на 1580 з мобільного можуть і абоненти оператора «Київстар».

Вчора на сесії затвердили ухвалу, яка дасть змогу продовжити підготовку проекту та розпочати здійснення заходів з безпеки дорожнього руху за проектом «Безпека дорожнього руху в містах України» у 2019-2020 роках. Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, мова йде про зміну усіх систем пішохідних переходів, розробку нових рішень в, так званих, чорних плямах, де відбувається найбільше ДТП.

Як розповіла директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, цього місяця залучили до співпраці громади смт. Рудно, смт. Брюховичі і м. Винники. Топ-питання, з якими львів’яни активно звертаються на «Гарячу лінію», залишається незмінною: найбільше звернень щодо електропостачання, опалення, транспорту, холодної води і ліфтів. Водночас є зменшення протермінованих звернень.

Сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні Львівської міської ради заслухали інформацію про врегулювання ситуації з незаконним будівництвом на вул. Тараса Шевченка, 307а. Станом на сьогодні у Господарському суді Львівської області є справа про знесення цього будинку, Львівська міська рада чекає рішення суду для вчинення подальших дій. Про це розповіла директор юридичного департаменту Гелена Пайонкевич. 

Сьогодні, 7 грудня, на пленарному засіданні депутатів Львівської міської ради затвердили Статут територіальної громади міста Львова. Як зазначила директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич, цей документ розширює повноваження громади Львова в управлінні містом.

Депутати Львівської міської ради перенесли розгляд ухвал, на які накладено вето міського голови. За перенесення проголосувала більшість присутніх обранців.