Влада

Стало відомо, що сьогодні затримано з підозрою в отриманні хабаря голову Залізничної РА. На час проведення слідства його буде відсторонено від виконання посадових обов’язків. Мерія просить від поліції об’єктивного розслідування.

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради, зважаючи на інформацію, яка сьогодні з’явилась в медіа щодо головного лікаря комунальної 6-ї міської поліклініки м. Львова Юрія Токарєва, начальник управління охорони здоров’я провів розмову з головним лікарем, відібрав письмове пояснення по тій інформації, яка з’явилась в медіа.

З початку 2018 року «Гаряча лінія» Львова прийняла 49 тис. дзвінків від мешканців. Як зауважив міський голова Львова Андрій Садовий, кол-центр має унікальні показники щодо опрацювання дзвінків. Зараз 98% львів’ян, які телефонують на «Гарячу лінію», чекають на з’єднання з оператором до 10 секунд.

У Львові зменшується кількість звернень на «Гарячу лінію». Зі слів директора департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентини Бартошик, впродовж 28 лютого – 7 березня на 20% знизилась кількість звернень мешканців. Серед ТОП-звернень залишається питання електропостачання, порушення графіків руху транспорту, подачі холодної води, опалення і прибирання снігу, а також питання ліфтів. Є зменшення кількості звернень щодо неналежної поведінки водіїв у транспорті, та скарг на зовнішнє освітлення.

Станом на сьогодні керівництво ЛКП «Муніципальна варта» та ректорат Львівського державного університету внутрішніх справ співпрацюють у напрямку навчання працівників ЛКП «Муніципальна варта». У зв’язку з тим, що останнім часом були неприємні випадки, пов’язані з працівниками ЛКП, керівництво ЛКП «Муніципальна варта» впроваджує зміни щодо навчання і підготовки працівників.

Сьогодні під час брифінгу директор ЛКП «Муніципальна варта» Роман Хом’як розповів про діяльність підприємства, зокрема про процес роботи у ЛКП та про напрямки праці вартових. Також директор ЛКП розповів про результати службових розслідувань інцидентів, які нещодавно відбулись за участі працівників підприємства.

Як повідомили в управління охорони історичного середовища ЛМР, керівником ЛКП «Архітектурно-археологічна служба», яке є в підпорядкуванні управління, призначено Тетяну Балукову. Досі Тетяна Балукова працювала архітектором-консультантом в проекті GIZ «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

Як повідомили у відділі «Гаряча лінія» міста, впродовж лютого 2018 року в кол-центр надійшло 6773 звернень від мешканців. Найбільше звернень було зареєстровано через аварійні ситуації із системою електропостачання у житловому будинку – 630 звернень (9,3% від загальної кількості). Також львів’яни часто скаржились на порушення графіку руху громадського транспорту – 308 звернень (4,5%) та відсутності подачі холодної води – 290 звернень (4,3%).

Як повідомила директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, Facebook-сторінка «Гарячої лінії міста» функціонує уже три тижні, і стала активною платформою для обміну інформацією і думками між мешканцями міста та муніципальними службами. Зараз до групи долучилися вже близько 7 тис. користувачів.

«Гаряча лінія» Львова залучила до співпраці м. Винники, смт. Брюховичі та смт. Рудно, тож тепер місцеві мешканці можуть безперешкодно повідомляти про проблеми та отримувати оперативну допомогу. Безкоштовно телефонувати на короткий номер 1580 з мобільного можуть абоненти операторів «Vodafone», «Лайфселл» та «Київстар».