Сьогодні міський голова на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради під час звіту про роботу виконавчих органів міської ради розповів про те, що зараз місто активно займається розвитком мікрорайону Рясне. У цьому мікрорайоні буде реалізовано проект «Зелений район» спільно з експертами з м. Фрайбург.

«Півроку тому у мене була зустріч з депутатами, які представляють Рясне і ми домовились, що нам треба активно взятись за цей район. Що ми зробили з нашого боку? По – перше, КП «Інститут міста» отримав вказівку опрацювати стратегію, яка б включала розвиток мікрорайону Рясне. У ці процеси ми залучили партнерів міста Фрайбург. Мер міста та депутати міської ради Фрайбурга були у цьому мікрорайоні, ознайомлювалися з ним, натомість наші депутати їздили у Фрайбург.

Ми приділяємо увагу мікрорайону Рясне. Там працюватиме і медіатека, і ЦНАП, також ми розглядаємо можливість додаткового медичного забезпечення. Тобто ми хочемо, щоб люди не їздили за якоюсь послугою у центр міста.

Також ми б хотіли запустити реалізацію проекту компанії СТР, бо це б стало прекрасною можливістю для людей, які там живуть, мати роботу біля дому, а мова йде про 3 тис. нових робочих місць.  Я розумію, що там треба працювати над громадським простором, скверами але це все буде зроблено з часом», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.