Наука

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з британським науковцем Джоном Бондом. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці та допомоги Львову з боку іноземних інституцій. Також Джон Бонд запросив посадовців Львівської міської ради взяти участь у великій міжнародній конференції з прав людини.

За вагомий внесок у розвиток науки України, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького став лауреатом премії «Web of Science Awards Ukraine 2018», і визнаний лідером науки України в категорії «Публікаційна стратегія». Про це повідомили у прес-центрі університету.

Форум «Інноваційна весна 2018» - це унікальна подія, яка об’єднає науковців та юних винахідників і  відкриє світ науки та новаторства для кожного відвідувача без вікових обмежень. Відбудеться він 25-26 травня 2018 року у місті Львові на території Tech StartUp School (вул. Колесси, 2).

Львівська політехніка запрошує на зустріч із Генеральним секретарем Світового Конґресу Українців, Президентом Союзу українських організацій Австралії Стефаном Романівим.

Компанія Clarivate Analytics, Програма імені Фулбрайта в Україні та Фонд The Power of International Education за підтримки Lviv Convention Bureau запрошують на семінар «Показники ефективної наукової діяльності науковця, установи і країни: публікації, наукові видання, гранти». Захід відбудеться 19 березня у Науковій бібліотеці ЛНУ імені І. Франка (вул. Драгоманова, 5).

Громадська організація UTrend запрошує всіх охочих відвідати найпрогресивніший захід весни у сфері науки та технологій – X-Mind Lviv Conference. Конференція X-Mind Lviv покликана розповісти про сучасні технології, які відіграють визначальну роль для суспільства майбутнього.

Відділ народного мистецтва ІН НАНУ спільно з фахівцями з Литви розпочав роботу над реалізацією дослідницького проекту «Орнаментика етнографічного текстилю Західної України та Литви: універсальні й унікальні параметри».

Вчені Інституту народознавства НАН України, Каунаського технологічного університету та Музею народного побуту Литви розпочинають роботу над спільним українсько-литовським грантом.

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного  університету «Львівська політехніка» відзначає 25-ліття. Сьогодні в актовій залі головного корпусу НУ «Львівська політехніка» відбулася передріздвяна зустріч працівників інституту з представниками міської та обласної влади, науковцями, соціологами, політологами, запрошеними гостями. Від громади міста інститут з 25-літтям привітав мер Львова Андрій Садовий.

У Львові 29 листопада о 18.30 год. відбудеться лекція Ігоря Дерев’яного «Голодомор 1932-1933 рр: національна трагедія – всесвітня проблема», де історик зосередить увагу не лише на проблемах перебігу геноциду, але й на спробах допомоги голодуючим та подоланні наслідків Голодомору в міжнародних організаціях.