Сьогодні, 22 лютого, у Львівській міській раді триває відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у межах загальноміського медіапроекту «Духовна велич Львова». В дискусії беруть участь представники духовенства різних конфесій, богослови, науковці, історики, студенти, журналісти. Учасників дискусії привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Дворічному Матвійчику Урбанському зі Львова потрібна допомога. В нього  четверта стадія раку мозку. Турецька клініка погодилась прооперувати хлопчика, і операцію потрібно зробити якнайшвидше. Необхідна сума, а це 40 тис. євро, є непідйомною для батьків та рідних. Тому звертаються до небайдужих допомогти фінансово.

З метою запобігання росту захворюваності на грип, управлінням освіти ЛМР погоджено призупинення навчання станом на 22.02.2018 року у 21 навчальному закладі міста.

Впродовж 19-20 лютого 2018 року в приміщенні Театру на Подолі відбувався Форум «Unlimited: Мистецтво без меж», в якому взяв участь Ярослав Грибальський, позаштатний радник міського голови Львова. Зокрема, він був учасником панельної дискусії 20-го лютого. Також учасником Форуму була представник департаменту розвитку ЛМР Мирослава Цигелик.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 21 лютого о 21.21 год. у Львові водій трамвайного маршруту №8 здійснював маневр від зупинки на проспекті Червоної Калини, 38 (Сихівський район) з відчиненими дверима.

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з командою студентів юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка, які стали переможцями національних відбіркових раундів найпрестижнішого у світі змагання серед студентів-правників імені Філліпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition). Учасники команди Василина Бельо та Тарас Сивак – студенти 4-го курсу юридичного факультету, Наталія Савула, Анна Ярега, Володимир Романенко – студенти 3-го курсу юридичного факультету та їх тренери - Йосиф Іванюк, Іван Шийка та Володимир Сологуб вирушають вже на міжнародні змагання серед студентів-правників імені Філліпа Джессапа, які відбуватимуться 1-7 квітня у Вашингтоні. Мер Львова Андрій Садовий сьогодні зустрівся зі студентами та зазначив, що мерія виділить по 10 тис. грн. матеріальної допомоги кожному студенту.

Працівники відділу соціальної роботи Личаківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть завтра, 22 лютого,  захід групової терапії «Казка для великих та маленьких» для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, віком 8-12 років, які заздалегідь запрошені на захід. Подія відбудеться о 16.00 год. у Першій Львівській Медіатеці (вул. Мулярська, 2а).

Сьогодні у Львові для вчителів проводять конференцію «Е-освіта: економіка та підприємництво». Участь у навчанні беруть 40 вчителів економіки та учні-учасники цьогорічної олімпіади з економіки, а також методисти з навчально-методичного освітнього центру м. Львова, представники ІТ галузі, сфери підприємництва та економіки, громадських організацій тощо. Учасників заходу привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

З метою запобігання росту захворюваності на грип, станом на 21 лютого управлінням освіти ЛМР погоджено призупинення навчання у 26 навчальних закладах міста Львова.

У Львові вперше в Україні з 27 квітня до 1 травня 2018 року триватиме зустріч молодих християн «Паломництво довіри на землі», яку організує спільнота Тезе (Франція). Ця подія збере у Львові молодь різних християнських конфесій з усієї Європи. Усіх охочих запрошують до участі – безпосередньо долучитись до молитовних зустрічей, а також бути волонтерами – прийняти у себе паломників з інших країн та міст.