У Львові відбувся Екологічний форум, під час якого обговорювали проблемні питання і стратегію поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентувала програму поводження з відходами. Під час Форуму громада міста, зокрема громадські організації та активні мешканці, презентували свої успішні ініціативи і практики у сфері поводження з відходами.

У Львові відбувся міжнародний Екологічний форум. Під час Форуму було представлено кращі ініціативи та практики поводження з твердими побутовими відходами у Львові. Зокрема французька кампанія «Egis» представила розроблений проект поводження з ТПВ для Львова, громадські та бізнес-сектори презентували власні успішні практики утилізації сміття, представники влади озвучили напрацьовані проекти законодавчої бази у питаннях поводження з твердими побутовими відходами. Презентація усіх напрацювань закріпила підсумкову тезу Форуму – спільними зусиллями, об’єднавшись разом – громадськість, бізнес і влада, можна отримати результат «нуль відходів» у Львові.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про внесення змін до ухвал міської ради від 28.02.2008 №1579 та від 19.06.2014 №3432. Рішення передбачає встановлення Почесним громадянам м. Львова щомісячної винагороди у сумі 5000 гривень відповідно до розпоряджень міського голови.

В парку «Горіховий гай» 5-6 травня пройде VI соціальний фестиваль «Лютин», метою якого є соціалізація дітей кризової групи в суспільство через спільне дозвілля з волонтерами, дітьми зі звичайних шкіл та публічними людьми.

Сьогодні у Львові триває Екологічний форум, ключовою темою якого є обговорення питань і стратегії поводження з ТПВ в Україні на прикладі Львова, для якого французька компанія Egis презентує програму поводження з відходами. Як наголосили учасники дискусійної панелі «ТПВ в Україні: як сміття має стати ресурсом?», для створення та ефективного втілення стратегії поводження з відходами, перш за все, повинні бути узгодженість дій усіх гілок влади і спільне бачення цієї проблеми владою та суспільством. І стратегія поводження з відходами, на яку ми орієнтуємося, базується на засадах економіки замкнутого циклу.

За прогнозами Львівського регіонального центру з гідрометеорології, сьогодні, 27 квітня, у другій половині дня, а також вночі, 28 квітня, можливі грози.

Сьогодні у Львові відбувається Екологічний форум. Ключовою темою форуму є обговорення питань поводження з ТПВ в Україні. Під час Форуму французька компанія Egis презентує програму поводження з ТПВ для Львова. Вже відбулась перша панельна дискусія на тему «ТПВ в Україні: як сміття стає ресурсом?», яку змодерувала Оксана Волоско-Демків, директор Центру екологічного консалтингу та аудиту.

Сьогодні під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради внесли зміни до ухвали міської ради від 30.06.2016 № 632 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Львова». Зміни передбачають скасування виключення з проектів бюджету ремонтів установ за певних умов.

Новий дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39, приміщення якого було вивільнено від орендарів, запрацює за адресою вул. Володимира Великого, 125-а. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 39 матиме 4 групи: 1 групу раннього віку та три дошкільні групи.

На звернення мешканців та за результатами публікації в ЗМІ, сьогодні зранку відбулось комісійне обстеження дитячого майданчика на вул. Медовій. В огляді взяли участь представники департаменту житлового господарства та інфраструктури, управління молоді та спорту, Галицької районної адміністрації та «Львівобленерго» (РЕМ).