Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що по території Львівської області та місту Львову 21 серпня очікують грози. Місцями сильні дощі, шквали 17 – 22 м/с, град.

На 83 Міжнародний Конгрес ПЕН відкрили акредитацію для медіа. Акредитація проводиться до 10 вересня.

В серпні 2017 року Львівський обласний осередок ВГО «Українська спілка  інвалідів - УСІ», відповідно до звернення дирекції компанії «VolWestGroup», передав на безоплатній   основі серію художніх фільмів з аудіодискрипцією (тифлокоментарем). Передбачено, що ці фільми транслюватимуться  в культурно-розважальному центрі «Адреналін сіті» м. Луцька для осіб з  важкими  порушеннями зору та інших категорій осіб з інвалідністю.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що по території Львівської області та місту Львову вдень зі збереженням до кінця доби 20 серпня очікуються грози, місцями сильні зливи,  шквали 17 – 22 м/с, град.

Львівський регіональний центр з гідрометеорології застерігає, що сьогодні в другій половині дня по території Львівської області та місту Львову – місцями грози, пориви південно-східного вітру та шквал 15 – 20 м/с, град. Також сьогодні очікується місцями висока пожежна небезпека 4 класу, вдень до 33° тепла.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 18 серпня у Львові на вул. Навроцького, 23 (Сихівський район)  виявлено ручну гранату часів Другої світової війни.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради нагадує, що сезон активності кліщів триває з ранньої весни і до пізньої осені, однак найбільші піки їхньої активності є у квітні-травні та серпні-вересні. Саме зараз триває сезон літньо-осінньої активності кліщів, тож люди, які збираються на відпочинок на природу, або в ліс по ягоди чи гриби, повинні бути дуже обережними і дотримуватись певних рекомендацій.

Львівська бізнес-школа УКУ та Український католицький університет запрошують на Святковий тиждень УКУ та серію найрізноманітніших подій і зустрічей. У межах Святкового тижня УКУ відбудуться лекції та дискусії, паломницькі тури та благодійні бенкети, а також довгоочікуване відкриття Центру Митрополита Андрея Шептицького у Львові на вул. Козельницькій біля Колегіуму УКУ.

У День Державного Прапора та напередодні Дня Незалежності України на Личаківському кладовищі вшанують світлу пам’ять Героїв України, які відділи своє життя за кращу долю і незалежність нашої держави.

Освітяни міста розповіли про тему цьогорічного Першого уроку та наголосили на важливості донесення до молоді цінностей захисту та піклування про навколишнє середовище